ДумкоFest

ДумкоFest

Це – відкрита платформа для конструктивного діалогу. На фестивалі кожен зможе подискутувати із лідерами думок, представниками громадських організацій, міжнародних та українських установ.

ДумкоFest вдруге стане майданчиком для обговорення актуальних для українського суспільства питань. Про боротьбу з корупцією і не тільки говоритимуть активісти, журналісти-розслідувачі (Bihus.Info, Слідство.Інфо, Інститут розвитку регіональної преси), лідери громадських проектів і організацій (Рух "ЧЕСНО", НГО "Точка Дотику", НГО "Демсокира"), українські та міжнародні експерти з протидії корупції (EUACI, НАБУ). Спектр тем для обговорення стає ширшим, адже боротьба з корупцією – не лише викриття злочинців. Поспілкуємося про інформаційні бульбашки, реалізацію проєктів громадського бюджету міста, корупцію в освітньому секторі та еміграцію студентів, комунальні корупційні схеми, технології, гендерний аспект у боротьбі з корупцією, фактчекінг, електронне врядування тощо.

У програмі заходу – майстер-класи, лекції, дискусії та історії успіху. Перевірити свої знання та дізнатися більше про те, що саме ти здатен зробити для боротьби з корупцією, можна буде під час інтерактивного квесту (ДумкоКвест), ігр (спринт "Спіймай корупціонера", карткова гра "Суддівське дерево"), квізів ("Вгадай поганця", "Чи обдурять тебе українські політики?") тощо.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
14 сентября, 11:00
Адрес:
ул.Владимирская