Вокальный ансамбль «Perfectum»

Афиша - Концерты - Вокальный ансамбль «Perfectum»

В Національній філармонії України із різдвяною програмою виступить чоловічий вокальний ансамбль “Perfectum”. “Perfectum” засновано 2012 року в Києві. Це шість чоловічих голосів, які звучать у професійній акапельній формації: Анатолій Погребений (тенор), Володимир Кара (тенор), Олексій Греку (тенор), Станіслав Бадрак (баритон), Захар Палій (бас), Костянтин Мозговий (бас).

Репертуар “Perfectum” складається із творів різних музичних жанрів та стилів, зокрема духовна музика, класика, народна та авторська музика. виконує також фольклор різних народів світу, співає українські, польські, англійські, єврейські та інші народні пісні у різноманітних аранжуваннях. “Perfectum” співпрацює з такими мистецькими організаціями, як Centrum Spotkania Kultur, “Festiwal Trzech Kultur” (Польща), Фестиваль "Божі діти" (Україна) та ін.

Ансамбль мав виступи у різних концертних залах України та Європи, таких як Люблінська філармонія (Польща), Hosek Contemporary (Німеччина), Національна філармонія України, Національний палац мистецтв "Україна" та ін. “Perfectum” здійснив записи двох альбомів: “Merry Christmas” – різдвяна музика та “U Welcome” – народні пісні та авторська музика. У програмі концерту прозвучать духовні твори, колядки в авторських аранжуваннях, а також добре знані європейські різдвяні пісні (carols) та гімни, так як "Silent night", "White Christmas", "We wish You a Merry Christmas" та інші. РІЗДВЯНИЙ КОНЦЕРТ Вокальний ансамбль "Perfectum" АНАТОЛІЙ ПОГРЕБНИЙ (тенор) ВОЛОДИМИР КАРА (тенор) ОЛЕКСІЙ ГРЕКУ (тенор) СТАНІСЛАВ БАДРАК (баритон) ЗАХАР ПАЛІЙ (бас) КОСТЯНТИН МОЗГОВИЙ (бас) Гості концерту – ОКСАНА НІКІТЮК (сопрано) струнний квартет "Black Tie" 

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях