Вивальди-Пьяццолла. «Времена года»

Вивальди-Пьяццолла. «Времена года»

21 серпня у Національній філармонії України у рамках фестивалю оркестрової музики "Літні музичні промені" звучатиме музика італійця Антоніо Вівальді та аргентинця Астора П’яццолли. Пори року – одна із найпопулярніших тем в історії мистецтва. Зокрема, у музиці до цієї теми зверталися класики різних епох – італієць Антоніо Вівальді, австрієць Йозеф Гайдн, аргентинець Астор П’яццолла, а також – сучасний український композитор Золтан Алмаші. Перелік імен можна продовжувати…

У філософському підтексті пір року – життя людини. Від весни (народження) – до літа (розквіт), від осені (зрілість) – до зими (смерть). Музичні пори року неодмінно знаходять резонанс у серцях слухачів. Адже, людина постійно замислюється про життя і смерть, про смисл існування. Музика дозволяє кожному переосмислити власну біографію, спонукає озирнутися, подивитися на самого себе, побачити радісні моменти, на які часом, можливо, не звертаємо уваги. Київський камерний оркестр представить на сцені Національної філармонії "Пори року" Антоніо Вівальді та "Пори року в Буенос-Айресі" Астора П’яццолли. Створені в різні епохи, в різних країнах, у різних стилях, обидва твори належать до найпопулярнішого репертуару світової класики.

АНТОНІО ВІВАЛЬДІ – "ПОРИ РОКУ" АСТОР П’ЯЦЦОЛЛА – "ПОРИ РОКУ В БУЕНОС-АЙРЕСІ" Київський камерний оркестр Солісти – НАТАЛІЯ БУЛАТ (скрипка) КСЕНІЯ МОРОЗ (скрипка) АНТОНІНА ЮША-КРИСА (скрипка) ЯНЖИМА МОРОЗОВА (скрипка) АНДРІЙ РАХМАНІН (скрипка) ВІКТОР ІВАНОВ (скрипка) ОЛЕКСІЙ КОЛЕСНИК (скрипка) ІГОР РЯБІНІН (скрипка) ДМИТРО ГЛУЩЕНКО (віолончель) Партія клавесина – ДМИТРО ТАВАНЕЦЬ.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
21 августа, 19:00
Адрес:
Владимирский спуск, 2
Телефон:
(044) 278-16-97, 278-62-91