Навіть закоренілі сноби та зануди не всидять під їхні бойовики "Дарма я наївся цибулі", "Рок-н-рол для черепах", "Бабина тумба", "Дриґ-тин-димба", "Кобила", "Накурила Баба Журавля". OT VINTA – український гурт, в якого є прихильники по всьому світу, від Японії до Голландії. Секрет їх успіху простий: фірмовий стиль "укр-а-біллі", драйв, гумор та купа позитивної енергії. Цей коктейль жодного не лишає байдужим!

А почалося все 1994 року, коли Юрій Журавель здійснив свою давню мрію – зібрав гурт. Троє молодих людей з Рівного з коками та контрабасом вирішили співати українською мовою, ламаючи правила та канони традиційного рок-а-біллі. Це одразу ж виділило їх на тлі інших гуртів цього напрямку, проте на перших порах завдавало чимало проблем. Але невдовзі колорит групи допоміг подолати існуючі в той час стереотипи, а її стиль, що не вписувався в рамки класичного рок-а-біллі, отримав назву "укр-а-біллі". В ньому OT VINTA замість звичного кантрі сміливо почали використовувати український фольк. До того ж зовнішній вигляд, поведінка на сцені, костюми та ексклюзивний електро- КОЗАБАС (український народний інструмент) додали оригінальності і сплутати їх з якимось іншим гуртом стало просто неможливо. Це перший випадок використання електричного козабасу взагалі, та у рок-музиці зокрема.

Розпочавши активно гастролювати з кінця 90-х, OT VINTA не збавляють обертів. Без їхньої участі не обходиться жоден великий фестиваль в Україні: "Нівроку", "Рок Січ", "Підкамінь", "Славське Рок", "Захід", "Бандерштат" та інші. В останні роки OT VINTA також є частими гостями в Європі – украбілли грали в Словаччині на фесті Hodokvas, в Голандії на Zwarte Cross Fest, Lowlands, були хедлайнерами Visagino Country в Литві та Campus Fest в Німеччині, а в Польщі стали єдиним представником від України на одному із найбільших міжнародних фестивалів Європи - "Sopot ТOP OF THE TOP" в 2012 році. На "Sopot ТOP OF THE TOP" OT VINTA представили свій хіт про велосипед Україна - "У мене між ногами Україна" з альбому "Потом і кров'ю".

Природжені актори та шоумени (всі учасники групи до того як взяти в руки інструменти були акторами дитячого театру), "гвинти" відомі не тільки як музиканти. OT VINTA також грають в театрі. Вистава "Свинарі", в якій вони берали участь всім складом, отримала міжнародну премію ЛіхтArt 2010. Влітку цього ж року OT VINTA взяли участь в першому українському Red Bull Flugtag. Політ їхнього екіпажу на черепасі власного дизайну та виробництва став родзинкою Дня шалених польотів в Києві і потрапив до новин австралійського телеканалу TEN.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Где:
Когда:
16 января, 19:00
Адрес:
Богатырская улица, 25
Телефон:
(044) 537-13-40
Цена:
От 150 грн. до 250 грн.