Онлайн концерт: от Баха до Пьяццоллы

Онлайн концерт: от Баха до Пьяццоллы - фото

Національний камерний ансамбль «Київські солісти» під орудою Ігоря Пучкова представлять концертну програму із назвою «Від Баха до П’яццолли». Звучатиме вишукана класика від старовини й до сучасності, а солістами будуть віолончелісти Ігор Чекайло та Ігор Пацовський. 

Відомо, що вершиною творчості Паганіні та віртуозної майстерності скрипалів є його знамениті «24 каприси для скрипки соло». Також у репертуарі багатьох виконавців залишилися і варіації Паганіні, наприклад, на теми опер Россіні. Цього вечора, зокрема, можна буде почути його “Варіації на одній струні на тему із опери «Мойсей в Єгипті»” Джоаккіно Россіні. Віолончеліст Ігор Пацовський, який виконуватиме партію соло в цьому творі, зазначив: «Оригінальна версія – для скрипки і в тональності до мінор, у віолончельній – ре мінор. Але складність твору така ж сама, враховуючи ще й те, що на віолончелі Паганіні не грав… Відомо, що Паганіні міг виконувати твори, навіть, якщо на скрипці не вистачало однієї або кількох струн. Наприклад, коли на його концерті лопалася струна, він продовжував грати без зупинки. Тому, ці варіації є яскравим прикладом такої непростої ситуації».

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/2X01BcV

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

Оплатити доступ до онлайн трансляції.
Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати зліва трикутник Play для відтворення трансляції.
Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення.

Присоединяйтесь к соцсетям Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях