Музыкальные инструменты мира

Музыкальные инструменты мира - фото

24 січня, Початок о 12 та 15.00.

Національна філармонія України представить онлайн концерт-бесіду про музичні інструменти для дітей молодшого та середнього віку. Тут із легендами та переказами про струнні, духові та ударні інструменти, а ще – про родовід, зокрема, таких старовинних українських музичних інструментів, як цимбали та сопілка, розкаже Світлана Корецька. Характерність звучання різних унікальних музичних інструментів продемонструють музиканти ансамблю народних інструментів «Рідні наспіви». Звучатиме музика українських та світових композиторів-класиків. 

Доступ до онлайн трансляції: https://bit.ly/38yqX8E.

Про доступ до онлайн трансляцій концертів.

Щоб слухати вишукану класику та улюблених виконавців наживо під час онлайн трансляцій концертів у Колонному залі імені Миколи Лисенка потрібно:

Оплатити доступ до онлайн трансляції.
Отримати електронний лист із персональним лінком на платформу перегляду.
Мати мережу Інтернет, щоб дивитися концерт наживо.
Якщо відбулася зупинка сигналу із платформи, оновіть, будь ласка, лінк у браузері Інтернет доступу. Також не забувайте натискати зліва трикутник Play для відтворення трансляції.
Якщо все ж таки виникли технічні проблеми, напишіть, будь ласка, у службу підтримки – чат Контрамарки, який можна знайти на екрані поруч із плеєром відтворення.

Присоединяйтесь к соцсетям Vgorode.ua - Facebook, Telegram, Viber, Instagram

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях