Финансовое планирование без слез, страданий и напрасных надежд

Финансовое планирование без слез, страданий и напрасных надежд

Фінансове планування без сліз, страждань і марних надій. Коли ми згадуємо про фінансовий план, то асоціації далеко не з приємних: складність розрахунків, багато цифр, незрозумілі терміни... Але насправді фінансовий план — один з найважливіших документів бізнес-плану та зручний інструмент для розуміння порядку дій. 16 травня ми зустрінемось в Chasopys.UNIT та разом з Альоною Мисько розберемось, як перетворити фінансове планування у легкий, цікавий і, головне, ефективний процес. Поговоримо про:

- Чому ви боїтесь планувати?

- З чого почати планування та які переваги ви отримаєте?

- Що таке фінансова модель? Основні міфи

- Як відрізняється фінансова модель для сфери послуг, продуктів, e-commerce проектів?

- Як планувати доходи та витрати?

- Основні факапи планування.

- Моделі монетизації в бізнесах.

- Контроль плану в бізнесі: як робити це правильно та швидко? Після зустрічі ви зрозумієте, як скласти фінансовий план для свого бізнесу, як правильно робити прогноз доходів і витрат та які фактори потрібно брати до уваги.

Бонус: форма Excel разом з інструкцією для власного фінансового планування Кому буде цікаво? - власникам малого та середнього бізнесу - спеціалістам, які займаються фінансами в малому та середньому бізнесі, - підприємцям, які лише запускають власний бізнес. 

Спікер: Альона Мисько — фінансовий консультант для малого і середнього бізнесу та стартапів. Ментор стартапів в рамках програм Seedstars (CEE Region) і Startups Wise Guys (Естонія), викладач академії SMEA та спікер TEDx. Клієнти: MacPaw, Feel VR, The Svadba, Deskle, Scandia, Royenko Agency, Home Me та інші.

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
16 мая, 19:00
Адрес:
ул. Большая Васильковская, 30, этаж 3
Контакты:
Квитки необхідно придбати завчасно за посиланням: https://2event.com/uk/events/1702694.