Анастасия Подервьянская «Acqua Alta»

Анастасия Подервьянская «Acqua Alta»

Виставка живопису Анастасії Подерв’янської "Acqua Alta" З 11 по 28 лютого в київському ЦСМ "Білий Світ" проходитиме виставка живописних робіт Анастасії Подев’янської, присвячена Венеції. Вода зміщує контури. Повінь нехтує малюнком і лишає живопис. Живопис – родом з Венеції. Тіціан, Веронезе і Тінторетто створили його тут. З точки зору звичайного міста, Венеція тоне завжди.

Роботи Анастасії Подерв’янської експонуються в "Білому Світі" не вперше. У 2017 році, разом з Лілією Братусь, вона представила виставку "ПальтоПортрет" – колекцію пальто, уквітчаних розкішними, барвистими, вільними і розкутими вишивками. Цього ж разу публіка побачить живописні роботи мисткині на полотні та дошках, виконані в різні роки, натхнені неперевершеною архітектурою та загадковою атмосферою Італії. Назва виставки "Acqua Alta" вказує на "високу воду", яка затоплює Венецію. Місто, що повільно уходить на глибину, прекрасне навіть у годину своєї смерті. Мешканці вже майже звикли до його поступового розчинення, проте митці, побачивши це на власні очі, відчувають Венецію особливо гостро…

Анастасія Подерв’янська народилась 1978 року в Києві. Закінчила відділення монументального живопису НАОМА (майстерня М. А. Стороженка). З 1992 року провела 18 персональних виставок та взяла участь у понад 40 групових всеукраїнських і міжнародних виставках. Працює у таких медіа, як живопис, живопис на левкасі, текстиль. Лауреатка премій 8th WTA World Textile Art Biennial (Мадрид, Іспанія) та V Всеукраїнської Трієнале текстилю. Роботи Анастасії Подерв’янської знаходяться у колекціях Музею сучасного українського Мистецтва Корсаків, Музею історії Києва, Музею сучасного мистецтва України, приватних колекціях України, Польщі, Німеччини, Македонії, США тощо. Живе та працює у Києві. 

ГДЕ, КОГДА И ПОЧЕМ
Когда:
11 февраля - 28 февраля, с 11:00 по 19:00
Адрес:
Ул. Пушкинская 21
Телефон:
044 204 21 55; 063 246 79 66; 093 188 21 39; 093 595 24 88