Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті: як дістатися

Новость - Досуг и еда - Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися

Новость - Досуг и еда - Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті: як дістатися

Досуг и еда
04 августа 2016 12:03

На Закарпатті є багато дивовижних місць з неймовірними пейзажами. Деякі з них досі невідомі широкому загалу, але туристи, які побували там, діляться враженнями про незабутні емоції. Одною з таких місцин є так звана Блакитна лагуна, яка розташована в лісовій місцевості за 7 кілометрів від села Чорноголова Великоберезнянського району на річці Лютянка.

Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото

З давніх часів між двома скелями падає водоспад - колись він був більший і, утворюючи ванни з вируючою водою - "джакузі" – вимив під собою заводь, глибиною 2,5-3 метра. Це і є Блакитна лагуна. Прохолодна вода тут має дивовижний бірюзовий колір, який розкривається на повну міру у сонячну погоду. Через стрімкий потік води лагуна не встигаю прогрітися, але влітку можна поплавати, відчувши свіжість гірської річки.

Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото 1Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото 2

Як каже блогер vigorlat, по дорозі є кілька подібних місць. Тут є чимало риби, тому територія охороняється. Дуже цікаво спостерігати, як риба вистрибує з води, щоб побороти перекати.

Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото 3


До лагуни на ровері


Мандрівник В’ячеслав Стрібнєв розповів про свою подорож на Блакитну Лагуну. Логістику вибрав непросту – поїхав за 50 кілометрів від обласного центру на велосипеді.

Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото 4

 Заради такої краси варто й 50 км на велосипеді проїхати

"Про незвичну лагуну довідався на одному з інтернет-сайтів, тож дочекався вихідних і, озброївшись навігатором, запасом їжі та водою, вирушив у дорогу. Правда, дещо невдало вибрав час – стартував із Ужгорода об 11-й годині, коли вже сонце припікало, тож по шосе було їхати важкувато, але в лісі, стало значно легше", – зауважив підкорювач закарпатської лагуни.

Діставшись Чорноголової, В’ячеславу довелося ще добряче покрутити педалі, щоб доїхати до місця призначення. Навіть навігатор ледь не провів його повз цю місцину, але на шляху зустрів туристів, які також шукали ту ж саму лагуну. І вже спільними зусиллями таки знайшли її.

Неймовірна "Блакитна лагуна" на Закарпатті:  як дістатися фото 5

Поплавати у прохолодній воді навіть діти не побоялись

"Незважаючи на віддаленість та певну важкодоступність (рух на автівках у цій місцевості заборонений) біля лагуни вже було багато людей, які приїхали сюди не лише помилуватися красою природи, а й скупатися в блакитній гірській воді та провести пікнік, – оповідає В’ячеслав. – Тож охоче долучився до них. А доволі накупавшись у прохолодній річці, набравшись позитивної енергетики та зробивши кілька селфі на пам’ять, вирушив додому".


Як дістатись на авто та громадським транспортом


Координати для подорожі на авто: 48.863542, 22.646683 (будьте готові до того, що за кілька кілометрів до пункту призначення машину доведеться припаркувати і далі рухатися пішки - в цих заповідних місцях рух на автомобілях заборонено).

Якщо вирішили їхати до лагуни громадським транспортом, зручніше за все буде дістатися до найближчого великого населеного пункту - Ужгорода. Сюди ходять потяги, є й безліч автобусних маршрутів з будь-якого регіону країни. Ну а далі до ваших послуг місцеві автоперевізники. Автобуси на Чорноголову стартують з автостанції Ужгород-2.

З використанням матеріалів novzak.uz.ua.

Читайте також: 

Львів'янину на замітку: де в Карпатах можна скупатися

Готелі з басейнами в Карпатах: фото, ціни 2016 (частина друга)

 Готелі з басейнами в Карпатах: фото, ціни 2016 (частина перша)

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях