Нова йога колекція EXHALE: PUMA робить черговий крок в напрямку свідомості та екологічної безпеки

Нова йога колекція EXHALE віл PUMA

Нова йога колекція EXHALE віл PUMA

Общество
09 апреля 2021 10:00

В березні 2021 бренд PUMA разом із своєю амбасадоркою, акторкою, моделлю та громадською активісткою Карою Делевінь представив нову колекцію жіночого екіпірування EXHALE yoga на створення якої надихнули прагнення до більшої духовної, ментальної та екологічної свідомості.

В чому ж особливість Exhale?

В перекладі з англійської «Exhale» означає «Видихати», а солганом кампанії стала фраза «Дихай вільно». Тобто PUMA пропонує повернутися у стан абсолютного спокою та гармонії. Гармонії з собою та з оточуючим світом шляхом виготовлення екіпірування з преміальних та максимально екологічних матеріалів, меншого використання води і відсутності шкідливих для довкілля хімічних речовин.

За словами Кари - «Створення колекції із мінімальним впливом на навколишнє середовище ще більше впливає на наше мислення, тіло та якість занять, залишаючи нам простір для спокою та умиротворення, а також  даючи можливість просто дихати»

Колекція Exhale створена для кожної жінки та дівчини які прагнуть зануритись у самосвідомість та гармонію з внутрішнім та навколишнім світом.

Exhale в Україні

Обличчям кампанії та героїнею локального відео EXHALE YOGA в Україні стала відома українська журналсітка та блогерка – Аліса Ілієва, яка на думку PUMA повністю відображає основні риси та емоції нового продукту, такі як витонченість, краса, відчуття прекрасного, прагнення до абсолютної гармонії та внутрішнього спокою.

Нова йога колекція EXHALE: PUMA робить черговий крок в напрямку свідомості та екологічної безпеки фото 1Нова йога колекція EXHALE: PUMA робить черговий крок в напрямку свідомості та екологічної безпеки фото 1

«Пам'ятайте, що є два шляхи знаходження гармонії, і вони доповнюють один одного. Через зовнішні атрибути, які налаштовують на потрібну хвилю і через внутрішню роботу. Тому важливо, щоб вас оточувала краса, але й ви вчилися її бачитиАлiса Ілієва (с)

Наразі, нова колекція Exhale вже представлена у флагманських магазинах Puma та в офіційному інтернет-магазині.

 

ТОП РАЗДЕЛА
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях