Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль

Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль

Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль

Общество
26 апреля 2021 10:00

На правах реклами

glo™ призначений для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину

Компанія «Бритіш Американ Тобакко» (БАТ) підготувала новинку - стильний девайс glo™ hyper+.

Із перших днів своєї появи на ринку, glo™ став поширеним серед повнолітніх споживачів тютюну або нікотину. Адже саме цей бренд зміг запропонувати стильний дизайн і при цьому забезпечити насолоду від смаку. Та час плине і glo™ не відстає від сучасності ані на крок. Бренд продовжує дивувати повнолітніх споживачів тютюну інноваційними розробками та доводить, що досконалість обмежується лише бажанням її досягти.

За останні два роки компанія «Бритіш Американ Тобакко» (БAT)  представила споживачам ряд технологічних новинок, серед яких девайс glo™ pro – пристрій, де вперше в Україні представлено інноваційну індукційну технологію нагрівання тютюну.  У травні 2020 року з’явився новий формат девайсів – прогресивний glo™ hyper та спеціально розроблена лінійка тютюнових стіків neo™* нового формату  для більш насиченого смаку та широким асортиментом смакових варіацій.

Та навіть саму досконалість завжди можна зробити ще кращою. Тож нещодавно з’явився абсолютно новий glo™ hyper+.

Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль фото 1Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль фото 1

Досконалі лінії корпусу glo ™ hyper+ та витончене поєднання текстур надають девайсу преміальний вигляд.

Кольорові рішення представлені у чотирьох варіантах:

  • елегантний чорний;
  • довершений синій;
  • бездоганний білий;
  • вишуканий золотий.

Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль фото 2 1Новий glo™ hyper+ створено для тих, хто цінує смак та стиль фото 2

За преміальним дизайном приховано вже знайому технологію індукційного нагрівання тютюну. У новому glo™ hyper+ збережено два режими: Стандартний та Буст. Режим Буст створений спеціально для поціновувачів яскравих смакових відчуттів. Завдяки більш високій температурі нагріву (270°С), стік дарує значно яскравіші враження. Всього чверть хвилини – і девайс вже готовий до використання. А режим Стандарт дозволяє насолодитися  насиченим смаком, нагріваючи тютюн до 250°С. Потужний акумулятор дозволяє використовувати пристрій впродовж 20 сесій** на одному заряді.

glo™ hyper+ працює зі стіками neo ™ у форматі деміслімс, в яких на 30% більше тютюну, ніж у стіках формату нано. Вони дозволяють власнику пристрою відчути яскравий та насичений тютюновий післясмак. Лінійка neo™ стіків представлена у різних смакових варіаціях. Обрати можливо як класичні тютюнові смаки, так і цікаві капсульні пропозиції.

Про компанію «Бритіш Американ Тобакко»

«Бритіш Американ Тобакко» (БAT) ― одна з провідних компаній, яка поставляє тютюнові та нікотиновмісні продукти мільйонам повнолітніх споживачів тютюну або нікотину у всьому світі. Штат компанії складає більше 53 000 осіб. Вона є лідером ринку в понад 50 країнах, а її фабрики представлені в 43 країнах світу. Стратегічний портфель компанії складається зі світових брендів сигарет і зростаючого асортименту товарів із потенційно зниженим ризиком для здоров’я. Це вироби для вейпінгу, системи нагрівання тютюну, а також сучасні продукти для перорального застосування, зокрема безтютюнові нікотинові паучі, вологий тютюн і снюс.

* Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

** При використанні в режимі Буст. За умови повністю зарядженого акумулятора та може відрізнятися в залежності від поведінки користувача.

ТОП РАЗДЕЛА
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях