Киевляне, давайте спасем Супергероя

На просторах социальной сети Фейсбук мы наткнулись на достаточно необычное сообщение Юрия Бабинца. Парню 30 лет, хотя, как он сам утверждает, выглядит на 28. Работает Юра чиф-копирайтером в рекламном агентстве. Чем же нас привлек его месседж? Читайте сами, и все поймете.

– Привіт, мене звати Юра і ось моя історія.

Ранок почався буденно: двічі переводив будильник поки snooze не виштовхнув мене з ліжка. Капці я знайшов не одразу, оскільки кожен вечір залишаю їх в різних місцях, тому босоніж пошкандибав в туалет.

Здавалося, це буде один із багатьох днів життя Супергероя. Але лихо підкралося у найнедоречніший момент.

Сатана явився нашому герою у подобі власника квартири і сказав, щоб наш герой йшов куди подалі із улюбленого помешкання. (будум тсссс!)

Наш герой ждет вашей помощи Фото: из личного архива парня

Знесилений, але спраглий до боротьби, наш герой мужньо прийняв виклик долі і подзвонив… мамі, потім друзям. Становище все дедалі і дедалі набуває рис катастрофи.

Протринькавши всі гроші під час відпочинку, супергерой спальних районів, харизмат і просто симпатяга наразі шукає до кого б можна було підселитися.

Бодай вийняти кімнату у ласкавих господарів і, залікувавши рани, знову кинути виклик вселенському злу!

Часу гаяти не можна! Адже десь в океанських глибинах заворушився Ктулху, ось-ось і тварюка прокинеться від тисячолітнього сну. Армади космічних винищувачів наближаються до Земної орбіти; в лабораторіях корпораціі "Амбрела" вже розробили прототип вірусу "Т", Аннушка розлила масло, а Партія Регіонів в купі з комуністами можуть отримати більшість у Раді.

Йдеться про всіх нас….

Супергерою потрібна допомога.

Супергерою потрібна кімната!

Платити обіцяю справно, за додатковою інформацією звертайтесь подумки або пишіть напряму.

[Некоторые слова и фразы Супергероя были заменены из цензурных соображений]