На Херсонщині з початку року 63 дитини-інваліди отримали необхідні засоби реабілітації

Фото: labelleza.ru

Фото: labelleza.ru

События
28 марта 2013 15:10

Про це наголосила заступник голови Херсонської облдержадміністрації Ганна Пономаренко під час засідання координаційної ради у справах дітей обласної державної адміністрації.

Вона додала, що органи соціального захисту населення мають створити максимально розгалужену систему центрів реабілітації та охопити соціальними послугами якнайбільше дітей, які їх потребують.

Як зазначила у своїй доповіді  заступник начальника департаменту соціального захисту населення Херсонської обласної державної адміністрації Олена Князєва, одним із шляхів підтримки дітей-інвалідів є їх забезпечення необхідними засобами реабілітації.

Діти, у яких стійкі вади фізичного розвитку мають право отримати засоби реабілітації. До них відносяться крісла колісні, протезно-ортопедичні вироби, спеціальні засоби для самообслуговування та догляду, для орієнтування, спілкування та обміну інформацією.

У поточному році потребують спеціальних допоміжних пристроїв та засобів 411  дітей. З початку року уже 63 дитини-інваліда отримали засоби реабілітації.

"Права людини починаються з прав дитини. Ставлення до дитини, забезпечення її прав якрівної з нами, є реальною оцінкою загального стану розвитку нашої громади і її духовності", - додала після закінчення доповіді Ганна Пономаренко.

У минулому році 342 дітей-інвалідів області потребували забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації, з них 105 – інвалідними візками, 253 дітей-інвалідів забезпечено палицями, милицями-ходунами, меблями та оснащеннями, з них  85 інвалідними візками.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях