Віталій Захарченко: "Мітингувальники повинні поважати Закон і права інших громадян"

Фото с сайта <a href="http://robinzon.tv/news/6283">robinzon.tv</a>.

Фото с сайта <a href="http://robinzon.tv/news/6283">robinzon.tv</a>.

События
11 декабря 2013 10:44
Автор: Daria Kornilova

Головні транспортні артерії міста перекриті барикадами, необхідність та доцільність зведення яких викликають величезні сумніви. 

Крім того, задля їх зведення безжально нищаться дерева та комунальне майно, що належить територіальній громаді м. Києва. 

До органів внутрішніх справ надходять численні скарги, у переважній більшості – від жителів центральної частини столиці, з приводу неможливості проїзду до власних домівок та відсутності нормального відпочинку вночі.

Хочу всіх заспокоїти – ніякого розгону Майдану не буде. Ніхто не посягає на право громадян на мирний протест. Однак не можна ігнорувати права та законні інтереси інших громадян. Нормальне функціонування столиці не має бути порушене.

Потрібно, щоб безперебійно функціонували міський транспорт та екстрені служби: рятувальники, швидка допомога, комунальники. 

Розблокування вулиць здійснене на виконання постанови адміністративного суду про заборону блокування транспортних комунікацій. 

Завдання міліції – забезпечити охорону громадського порядку при виконанні рішення суду. 

Ще раз нагадую, що мітингувальники своїми діями порушують права інших співгромадян, тож закликаю учасників акцій поважати вимоги Закону.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях