Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю

Новость - События - Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю

Новость - События - Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю

События
25 февраля 2020 17:15

29 лютого та 01 березня 2020 року "Лавка Традицій" організовує у Києві сьомий фестиваль локальної гастрономії "True&Local #7. Масниця". 

На два дні супермаркет "Сільпо" в ТРЦ Lavina Mall перетвориться у шумний європейський ринок, щоб гості змогли ближче познайомитися з крафтовими українськими виробниками та малими українськими господарствами та краще зрозуміти особливості продуктів, які вони створюють власноруч.

Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю фото

- Ми обрали найкрасивіший вікенд року, вихідні, коли закінчується зима і прийде весна. До того ж, це ще й тиждень соковитої Масниці, коли можна їсти всю улюблену їжу – пухку, масну й солодку. Обіцяємо без традиційних обрядів, а свято з веганськими млинцями, комбучею, фермерським сиром, органічними яйцями і цільнозерновим борошном, - розповідає керівниця проекту "Лавка Традицій" Марина Булацька.


П'ять причин піти на "True&Local #7. Масниця"


  • ТРАДИЦІЙНИЙ МАРКЕТ

Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю фото 1

На фестиваль приїдуть 50 фермерів і виробників із різних регіонів України, багато з яких представить продукцію зроблену спеціально для фестивалю локальної гастрономії та презентує свої новинки. Та привезуть з собою близько 60-ти сортів фермерського сиру, Шовдар іі ще 99 позицій м'яса на будь-який смак. Запитайте про новий козиний йогурт та веганський майонез із різними дресінгами, або як живуть кури у пересувних птахівниках для нових органічних яєць ЯЙО.

  • МЛИНЦІ І КРЕМ-БРЮЛЕ

Наші друзі з пекарні готуватимуть млинці з різного борошна і з різними фермерськими начинками. “Власна кондитерська” “Сільпо” зробить особливе крем-брюле з яєць "Лавки Традицій". А виробник авторського морозива Массімо Джеларті влаштує магічне шоу: буде змішувати компоненти морозива і одразу заморожувати їх рідким азотом за температури –196°С на очах гостей фестивалю.

  • МЕНЮ ВІД МАРКО ЧЕРВЕТ

Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю фото 2

Бренд-шеф мережі "Сільпо" Марко Черветті ще раз усім продемонструє, як легко і смачно можна готувати вишукані страви з простих українських локальних продуктів. Рекомендуємо спробувати китайський десерт "смажене молоко", який подається із грушевим варенням.

  • ШЕФСЬКО-АРТИЗАНСЬКА СЦЕНА

Протягом обох днів фестивалю діятиме сцена з майстер-класами від знаних шефів та гастроентузіастів. Будемо пекти веганські млинці з Йовою Ягер, готувати салати з Анною Завертайло (власниця кафе-кондитерської Honey), гготувати піцу з Олексієм Семенютенко (головним піцайоло Positano).

  • ДИТЯЧА ЗОНА ВІД "КАРТАТА-ПОТАТА" 

Фестиваль локальної гастрономії True&Local збере 50 фермерів на Масницю фото 3

Протягом двох днів дитяча зона фестивалю разом з кулінарною школою "Картата Потата" Даші Малахової перетвориться на "Фабрику млинців", де будуть представлені найголовніші інгредієнти для їх приготування. Буде дві навчальні станції: борошна і цукру, яєць і молока. Діти дізнаються про 10 видів борошна, навчаться доїти корову  і разом з шефом приготують ароматні і смачні млинці з різними начинками. 

Вхід вільний

Дата: 29 лютого і 1 березня

Місце: "Сільпо" (ТРЦ Lavina Mall), вул. Берковецька, 6д

Деталі фестивалю "True&Local #7. Масниця" шукайте на сторінці у Facebook

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях