ОТП Банк розпочав обслуговувати клієнтів при наданні цифрових документів через Дію

Клієнти ОТП Банку можуть отримати низку банківських послуг при наданні цифрових документів через Дію

Клієнти ОТП Банку можуть отримати низку банківських послуг при наданні цифрових документів через Дію

События
22 сентября 2021 17:14

ОТП Банк завершив другий етап проєкту інтеграції із застосунком Дія. Відтепер менеджери відділень прийматимуть цифрові ID-картки та закордонні паспорти громадян України у застосунку Дія для формування юридичних справ нових клієнтів – фізичних осіб чи оновлення ідентифікаційних даних діючих клієнтів – для надання низки банківських послуг.

Особі, яка вирішить пройти ідентифікацію за цифровим документом у Дії, потрібно буде у застосунку на власному смартфоні сформувати штрих-код необхідного документу, показати співробітнику банку для сканування і підтвердити передачу даних. Електронну копію документу, яку банк отримає від Дії, буде направлено до електронного архіву банку, без необхідності формування копій документів у паперовій формі.     

"Стоси паперів, які потрібно було збирати у процесі обслуговування клієнта, поступово відходять у минуле. Ми живемо у цифрову епоху, яка має дуже вагомі переваги, одна з яких - можливість завжди мати при собі необхідні документи в електронному вигляді. ОТП Банк активно використовує сучасні технологічні можливості, щоб зробити комунікацію з клієнтом максимально простою та успішною", - розповів член правління з розвитку роздрібного бізнесу ОТП Банку Олег Клименко.

Нагадаємо, на першому етапі проєкту інтеграції із застосунком Дія в ОТП Банку було впроваджено функціонал валідації (перевірки дійсності) документів діючих клієнтів банку - фізичних осіб для їх подальшого обслуговування у відділенні банку без надання паперових копій або оригіналів документів (ID-картки або закордонного паспорта).

Довідка

Дія - це новий рівень взаємодії держави та громадян: зручний і людяний. Все дуже зручно та завжди під рукою у смартфоні. На порталі можна отримати онлайн майже 70 державних послуг, а в оновленому мобільному застосунку - доступ до 9 своїх цифрових документів і 12 послуг. 

Серед документів: ID-картка та закордонний біометричний паспорт, студентський квиток, посвідчення водія, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, страховий поліс транспортного засобу, податковий номер (РНОКПП), свідоцтво про народження та довідка переселенця (ВПО). Особливої уваги заслуговує революційна технологія Дія. Підпис - найзахищеніший електронний підпис просто у смартфоні.

Акціонерне товариство "ОТП БАНК" - один з найбільших українських банків з іноземним капіталом, який є визнаним лідером фінансового сектора країни. На ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально-відповідальної, надійної та стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.

З 2019 року згідно з рішенням НБУ ОТП Банк віднесено до переліку системно важливих банків України, які мають вагомий вплив на розвиток фінансової системи країни.

В Україні АТ "ОТП БАНК" виступає флагманом банківської групи ОТП, зареєстрованої Національним банком України, до складу якої також входять ТОВ "КУА "ОТП Капітал", ТОВ "ОТП Лізинг", Відкритий пенсійний фонд "ОТП Пенсія", Недержавний пенсійний фонд "Фріфлайт".

АТ "ОТП БАНК". Всі види банківських послуг. Ліцензія НБУ №191 від.05.10.2011р.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях