Стартувала акція "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо"

Стартувала акція "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо"

Стартувала акція "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо"

События
03 ноября 2021 14:44

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - ровесник незалежної України, пропонує всім відсвяткувати 30-річчя банку цінними подарунками. З 1 листопада по 19 грудня 2021 року включно, банк проводить акцію "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо".

30 щасливих клієнтів ПУМБ отримають по 30 тисяч гривень на депозит. Розіграш подарунків буде проводитись за допомогою сервісу random.org 19 січня 2022 року.

Для участі в акції "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо" необхідно: у період акції відкрити депозит "Ювілейний" від ПУМБ, розмістити суму нових* коштів на депозит "Ювілейний"  від 10 тис. грн та чекати на результати розіграшу.

Винагороду 30 тисяч гривень буде виплачено шляхом поповненням відкритого у період Акції депозиту "Ювілейний". Вказано суму винагороди після оподаткування; податки та збори, передбачені законодавством України, утримає та перерахує до бюджету Банк.

Детальні Правила Акції читайте за посиланням.

Вклади, що беруть участь в акції: новий депозит "Ювілейний" у розмірі від 10 000 гривень.

Більше відкритих депозитів - більше шансів на перемогу.

- За 30 років роботи на фінансовому ринку України ПУМБ жодного разу не припиняв виконання своїх зобов'язань щодо депозитів, а також будь-яких інших виплат клієнтам. Ми хочемо відзначити 30 років своєї бездоганної роботи та зробити подарунок кожному клієнту ПУМБ. Депозит "Ювілейний" -  це максимальна прибутковість (до 11% річних), можливість поповнення та 30-річна надійна депозитна репутація ПУМБ. Така комбінація ключових умов для вибору депозиту є найкращою серед аналогічних банківських пропозицій на сьогоднішній день. Додаткова перевага депозиту - можливість відкриття та управління в ПУМБ Онлайн. Нові клієнти банку можуть пройти ідентифікацію та відкрити депозит у ПУМБ швидко та просто в мобільному додатку "ПУМБ онлайн" завдяки додатку Дія, - коментує Микита Малясов, керівник відділу депозитів Управління пасивних продуктів роздрібного бізнесу, департаменту з продуктів роздрібного бізнесу ПУМБ.

"Ювілейний" - це депозит:

  • з максимальною** прибутковістю до 11% річних у гривні
  • сума депозиту - від 500 гривень
  • зі строками розміщення: 3, 6 та 12 місяців
  • з правом поповнення протягом усього строку дії депозиту
  • з виплатою відсотків - щомісячно
  • без права часткового зняття та дострокового розірвання
  • без автопролонгації
  • без застосування стандартної програми лояльності ПУМБ
  • з можливістю оформлення як онлайн у додатку/веб-версії "ПУМБ Онлайн", так і у відділеннях ПУМБ

Детальні умови депозиту доступні за посиланням.

Акція діє з 1 листопада по 19 грудня 2021 року включно на всій території України, за винятком тимчасово окупованих територій у межах, визначених чинним законодавством України.

___________________________________________________________________

Перший Український Міжнародний Банк (ПУМБ) - заснований у 1991 році. Банк входить до переліку НБУ системно-важливих банків країни. Також, ПУМБ - один із 5 банків України, уповноважених на зберігання запасів готівки НБУ.  За даними НБУ, банк входить до ТОП 5 банків за розміром депозитного портфеля фізичних осіб. Міжнародне рейтингове агентство Fitch присвоїло ПУМБ максимально високий рейтинг, що дорівнює рейтингу держави. Банку довіряє понад 1.6 млн клієнтів - фізичних осіб та 83 тис. корпоративних клієнтів. 40 з ТОП-100 найбільших компаній України - клієнти ПУМБ.

* на момент оформлення депозиту "Ювілейний" сума всіх депозитів у гривні клієнта в ПУМБ (не включаючи оформлюваний "Ювілейний" депозит) повинна бути не меншою за суму за суму всіх гривневих депозитів клієнта в ПУМБ на 01.11.2021.

**Мається на увазі серед депозитних продуктів АТ "ПУМБ"

Стартувала акція "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо" фото 1Стартувала акція "Ювілей святкуємо - 30 тисяч на депозит даруємо" фото 1
Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях