Квіти перемоги: стартував проєкт Flowers4School, мета якого - висадити 100 млн тюльпанів біля українських шкіл

Квіти перемоги: стартував проєкт Flowers4School, мета якого - висадити 100 млн тюльпанів біля українських шкіл - фото

Квіти перемоги: стартував проєкт Flowers4School, мета якого - висадити 100 млн тюльпанів біля українських шкіл - фото

События
27 апреля 17:36

20 квітня розпочався другий етап благодійного проєкту для українських школярів Flowers4School. Його мета - перетворити кожну школу на квітучий парк, де діти вивчатимуть природу та відновлюватимуть ментальне здоровʼя. Організатори планують висадити по 10 тисяч цибулин тюльпанів біля кожної української школи.

За перший етап проєкту, у 2022 році, закуплено й висаджено понад 5 млн цибулин квітів у 10 082 навчальних закладах.

100%100%

- Діти - це майбутнє нашої країни, й зараз важливо зберегти їхнє ментальне здоров’я та подарувати їм трішки тепла й радості. Війна руйнує дитячу психіку, і ми, дорослі, турбуємось про них, даючи надію, що завтра настане й після довгої зими проросте та сама квітка перемоги. Ми мріємо бачити біля кожної української школи яскраві квітники й чути безтурботний дитячий сміх під мирним небом. Тож запрошуємо всіх долучитися до збору коштів і зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки, - мовить директор благодійного фонду Florium Foundation Петро Тоненчук.

Американська психологічна асоціація (APA), Всесвітня федерація психічного здоров'я (World Federation for Mental Health) та Європейська асоціація федерацій психологів (EFPA) у своїх дослідженнях і рекомендаціях визнають позитивний вплив висаджування рослин і догляду за ними на психічний стан і зниження рівня стресу в дітей різного віку. У Нідерландах така система масово інтегрована у шкільну систему навчання й показала свою результативність.

Квіти перемоги: стартував проєкт Flowers4School, мета якого - висадити 100 млн тюльпанів біля українських шкіл фото 1Квіти перемоги: стартував проєкт Flowers4School, мета якого - висадити 100 млн тюльпанів біля українських шкіл фото 1

Тож проєкт Flowers4School не лише про озеленення, він про народження нового життя й внутрішнє відновлення.

Щоб долучитись до збору коштів, треба перейти на сайт проєкту й обрати з переліку, для кого саме зробити донат: всім школам України, школам регіону або конкретній школі. Вартість однієї цибулини - 10 грн. Незалежно від суми внеску кожна школа має можливість отримати 10 тисяч цибулин голландських тюльпанів.
У переліку містяться й школи у прифронтових і деокупованих містах, адже дітки в цих населених пунктах над усе потребують нових позитивних вражень, щирих емоцій і турботи.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях