Тест

ТЕСТ - фото

ТЕСТ - фото

Сімейний хоррор

автор Лукас Берфус

режисерка Тамара Трунова

переклад Павло Ар’є

композитор Богдан Лисенко

художниця Марія Погребняк

актори: заслужена актриса України Віталіна Біблів, Богдан Буйлук, Христина Люба, актор Київського академічного драматичного театру на Подолі Артем Мяус, Орест Пастух

тривалість: 120 хв. (з антрактом)

обмеження за віком: 18+

прем’єра: 18 лютого 2022

Проект реалізовується за підтримки Посольства Швейцарії в Україні

“Не треба підключати хірургів, щоб вирізати зло з наших тіл: ясний розум і чутливе серце допоможуть нам розпізнати насильство, допоможуть заговорити про нього, а якщо вистачить мужності і не буде страху за наше життя, ми зможемо виступити проти насильства та подолати його.”

Лукас Берфус

Сім’я – основа всього. Сім’я – найрідніші та найближчі люди, яких має людина. Сім’я – іноді просто прикриття, кордон між “сімейним угрупуванням” та рештою світу. Як довго може існувати таке прикриття і що станеться, коли через найменшу провокацію все це розлетиться на друзки і почнуть відкриватися страшні таємниці та моторошні секрети, які були прикриті красивим “фасадом”?

Кожному учаснику цього дійства доведеться пройти багатоповерхівку сенсів, почуттів, дій і протидій і ми разом з героями п’єси піднімаємось на дах життя і зустрічаємось там із самими собою. Шлях, що проходить через поразки і відкриття має подолати кожен і врешті прийти до своєї відповіді чи більш глибинних питань, до можливості зцілення чи усвідомлення остаточної поразки.

Кожен стикається у житті зі своїм тестом, під час якого залишається сам на сам із собою і приймає рішення, яке визначає майбутнє. Нам, звичайно, може здаватися, що за майбутнє відповідає хтось у майбутньому, але «завтра» закладається сьогодні. І так кожного дня.

У виставі присутні відверті сцени.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах