Війна змусила нас жити в новій реальності, але, незважаючи на весь біль і страждання, які випали на долю нашого народу, ми повинні жити, повертатися до нової реальності, щоб разом відновлювати країну.
На цьому тижні, 8 – 12 червня, кияни зможуть відвідати культурні заходи, які відбудуться у столиці. Але треба бути обачним і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через ймовірність ракетних ударів. У нашій добірці ми зібрали все найцікавіше – на будь-який смак та гаманець. Повний список заходів, які відбудуться на цьому тижні, дивіться у нашій афіші.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Куди піти у Києві на цьому тижні, 8 – 12 червня.
"Зоосвідомі" — це платформа для обговорення та пошуку сталих рішень у сфері добробуту тварин. Зоозахисний форум удруге проведуть в UNIT.City.
Захід об'єднає понад 250 учасників із різних регіонів України: представників зоозахисних організацій, громадського сектору, бізнесу, культури, державних установ, міжнародних партнерів тощо. Серед спікерів — засновниця благодійного фонду "12 вартових" Лала Тарапакіна, засновниця фонду Happy Paw Ольга Спектор, менеджерка з комунікацій центру адопції "Зачин" Ольга Валькевич.
Ключовими темами форуму будуть адопція тварин, удосконалення стандартів їх евакуації, державна політика у сфері захисту тварин, досвід роботи регіональних притулків під час війни, роль бізнесу та корпоративної соціальної відповідальності.
Коли: 9 червня з 10:00 до 18:30
Де: Інноваційний парк UNIT.City
Адреса: вул. Дорогожицька, 3
Скільки коштує: вхід вільний за попередньою реєстрацією.
Комікеса Настя Зухвала збиратиме шанувальників гумору в Underground Stand Up Club, але не на звичну стендап-вечірку. Цього разу буде формат сольної перевірки, де коміки діляться свіжим матеріалом. Тому частина жартів прозвучить уперше й востаннє.
Настя Зухвала жартуватиме про те, як ми дорослішаємо та намагаємося вдавати, що все під контролем. Про спортзал, куди ми збираємося піти з понеділка. А також про війну.
Коли: 10 червня о 19:00
Де: Underground Stand Up Club
Адреса: вул. Золотоворітська, 15
Скільки коштує: 250 – 400 гривень. Подробиці за посиланням.
Музичний четвер із київським гуртом Maryan Karpinskyi Experience. Проєкт, створений 2023 року, працює на перетині інтелектуального джазу та ф'южну.
Засновник гурту, композитор і гітарист Мар'ян Карпінський, називає свій стиль "дрогобицьким ф'южном". Його звучання поєднує медитативність і потоковість із живою енергією та напругою.
Цього вечора гурт виступить у форматі тріо. Музиканти виконають композиції, об'єднані спільною тематикою фізичних явищ. Також будуть дві вільні імпровізації — рефлексії на події.
Коли: 11 червня о 19:00
Де: Squat 17b
Адреса: вул. Терещенківська, 17Б
Скільки коштує: вхід вільний із можливістю задонатити комфортну суму для збору для 1-го механізованого батальйону 22-ї механізованої Миколаївської бригади.
23-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини розпочався 5 червня. У межах Docudays UA показують нові повнометражні й короткометражні українські та закордонні фільми. Загалом це 82 стрічки.
Наприклад, до національного конкурсу "Docu/Україна" увійшли п'ять робіт, які досліджують природу українського спротиву: "Не питай мене, чи я вбивала" Олени Максьом, "Де все зникає" Олександра Ткаченка, "Тиха повінь" Дмитра Сухолиткого-Собчука, "Ілюзія тихої ночі" Ольги Черних і "Сліди" Аліси Коваленко та Марисі Нікітюк.
Коли: до 12 червня
Де: Кінотеатр "Жовтень"
Адреса: вул. Костянтинівська, 26; кінотеатр "Кіно42", вул. Костянтинівська, 11Б
Скільки коштує: 120-1400 гривень.