Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів

Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів

Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів

Досуг и еда
07 октября 10:00

Абоненти Volia ніколи не переймаються питанням, чим зайнятися ввечері та який фільм переглянути, адже вибір насправді приголомшує. Онлайн-кінотеатр Volia TV є одним з найбільших в Україні та налічує понад 20 тис. фільмів і серіалів від таких кіностудій, як Disney, Marvel, Pixar, DreamWorks, Universal, Paramount Pictures, Fox, Start і Film.ua.

Проте провайдер не зупиняється на досягнутому і впровадила революційне розширення пакетних планів для користувачів онлайн-кінотеатру Volia TV: це 5 нових пропозицій за фіксованою щомісячною ціною, яка стартує від 119 гривень. Volia TV економить не лише час, але й кошти. Відтепер не доведеться довго шукати потрібний контент і переплачувати за канали, що вам не цікаві. Можна вибрати пропозицію, яка повністю відповідатиме вашим інтересам.

Тариф "Базовий" - це понад 99 топових телеканалів і 8 тисяч найкращих світових фільмів і серіалів у онлайн-кінотеатрі Volia TV. Дивіться улюблені телешоу онлайн: "Холостячка", "Співають всі", "Танці з зірками" тощо.

Для тих, хто прагне трохи більше відпочинку, з'явився тариф "Релакс" - це 95 топових спортивних і кіноканалів, а також доступ до 10 тис. фільмів і серіалів, серед яких є контент відомого онлайн-кінотеатру Start із популярними серіалами "Колишні", "Гранд", "Утриманки". Для нових користувачів ми пропонуємо підключити цей пакет на 14 днів лише за 1 гривню.

Пакет "Сімейний" стане у пригоді тим, хто потребує різнопланового контенту для всієї родини. Він містить найбільшу онлайн-бібліотеку сімейних фільмів Disney (і майже всю колекцію фільмів Marvel). Пропозиція містить понад 119 популярних телеканалів для дітей і дорослих, а також відеобібліотеку з 10,5 тис. фільмів і серіалів.

Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото
Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото

Значно розширений і доповнений пакет "Спортивний". Прихильники футболу зможуть насолодитися ексклюзивним контентом УЄФА на каналах Megogo Футбол і найкращими футбольними чемпіонатами Європи не лише у форматі Live, але й в архівах записів. Перелік спортивних каналів є досить різноманітним: Extreme Sports, Fast & Fun Box HD, FightBox HD, Setanta Sports, XSPORT, "Перший автомобільний", ViasatSport, "Рибалка ТВ", "Трофей" і Shakhtar TV HD.

І останній пакет - "Преміальний", який відкриває доступ до всього найкращого контенту в онлайн-кінотеатрі. Він містить увесь топовий спортивний, розважальний і сімейний контент: більш ніж 145 телеканалів, найпопулярніші телешоу та доступ до понад 20 тис. світових та українських кіношедеврів на будь-який смак. Також до пакета входять 5 власних каналів CINE+, які транслюють світові кінохіти, повністю продубльовані українською мовою та без реклами. Нові користувачі можуть підключити перші 7 днів лише за 29 гривень!

"Наша команда сформувала по-справжньому революційне рішення, що робить користування сервісом ще зручнішим: не потрібно гаяти часу на пошук цікавого контенту та переплачувати за непотрібний. Ми створили пакети, щоб кожен міг вибрати те, що йому до душі: шанувальники футболу виберуть "Спортивний", велика родина з різноманітними інтересами - "Сімейний", кіномани звернуть увагу на розширену відеобібліотеку Volia TV. Більше того, увесь цей контент ви можете переглядати на трьох пристроях одночасно, наприклад, на смартфоні, планшеті чи Smart TV. Тож вам більше не потрібно сперечатись із дружиною, що важливіше - гра вашої команди в єврокубках чи фінал улюбленого шоу, ви можете дивитись усе разом.

Бути на хвилі зі своїми абонентами - це важлива частина нашого бізнесу. Ми й надалі надаватимемо нашим абонентам можливість насолоджуватися контентом світового рівня у зручному та вигідному для них форматі", - прокоментував розширення тарифних пропозицій онлайн-кінотеатру заступник генерального директора, головний комерційний директор "Датагруп - Volia" Святослав Горбань.

Як розпочати перегляд контенту в онлайн-кінотеатрі VoliaTV? Проста форма реєстрації - усе робиться в декілька кліків. Заходьте на сайт tv.volia.com або завантажуйте додаток VoliaTV на свій смартфон, планшет або Smart TV, проходьте миттєву реєстрацію через SMS на телефон. Тож приємного перегляду, долучайтесь до спільноти кіногурманів у онлайн-кінотеатрі Volia TV!

Ничего лишнего, только топовые фильмы, сериалы и шоу: как Volia TV делает проще жизнь абонентов

Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото
Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото

Абоненты Volia никогда не задаются вопросом, чем заняться вечером и какой фильм посмотреть, ведь выбор на самом деле поражает. Онлайн-кинотеатр Volia TV - один из крупнейших в Украине и насчитывает более 20 тыс. фильмов и сериалов от таких киностудий, как Disney, Marvel, Pixar, DreamWorks, Universal, Paramount Pictures, Fox, Start и Film.ua.

Однако провайдер не останавливается на достигнутом и внедрила революционное расширение пакетных планов для онлайн-кинотеатра Volia TV: это 5 новых предложений по фиксированной ежемесячной цене, которая стартует от 119 гривен. Volia TV экономит не только время, но и средства. Теперь не придется долго искать нужный контент и переплачивать за каналы, которые вам не интересны. Можно выбрать предложение, которое будет полностью соответствовать вашим интересам.

Тариф "Базовый" - это более 99 топовых телеканалов и 8 тысяч лучших мировых фильмов и сериалов в онлайн-кинотеатре Volia TV. Смотрите любимые телешоу онлайн: "Холостячка", "Поют все", "Танцы со звездами" и другие.

Для тех, кто хочет немного больше отдыха, в появился тариф "Релакс" - это 95 топовых спортивных и киноканалов, а также доступ к 10 тыс. фильмов и сериалов, среди которых контент известного онлайн-кинотеатра Start с популярными сериалами "Бывшие", "Гранд", "Содержанки". Для новых пользователей мы предлагаем подключить этот пакет на 14 дней всего за 1 гривну.

Пакет "Семейный" пригодится тем, кто нуждается в разноплановом контенте для всей семьи. В нем самая большая онлайн-библиотека семейных фильмов Disney (и почти вся коллекцию фильмов Marvel). Предложение содержит более 119 популярных телеканалов для детей и взрослых, а также видеобиблиотеку с 10,5 тыс. фильмов и сериалов.

Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото
Нічого зайвого, лише топові фільми, серіали та шоу: як Volia TV спрощує життя абонентів фото

Значительно расширен и дополнен пакет "Спортивный". Любители футбола смогут насладиться эксклюзивным контентом УЕФА на каналах Megogo Футбол и лучшими футбольными чемпионатами Европы не только в формате Live, но и в архивах записей. Перечень спортивных каналов достаточно разнообразный: Extreme Sports, Fast & Fun Box HD, FightBox HD, Setanta Sports, XSPORT, "Первый автомобильный", ViasatSport, "Рыбалка ТВ", "Трофей" и Shakhtar TV HD.

И последний пакет - "Премиальный", который открывает доступ ко всему лучшему контенту в онлайн-кинотеатре. Он включает весь топовый спортивный, развлекательный и семейный контент: более 145 телеканалов, самые популярные телешоу и доступ к более 20 тыс. мировых и украинских киношедевров на любой вкус. Также в пакет входят 5 собственных каналов CINE+, которые транслируют мировые хиты, полностью продублированные на украинском языке и без рекламы. Новые пользователи могут подключить первые 7 дней всего за 29 гривен!

"Наша команда сформировала по-настоящему революционное решение, которое делает пользование сервисом еще удобнее: не нужно тратить время на поиск интересного контента и переплачивать за ненужный. Мы создали пакеты, чтобы каждый мог выбрать то, что ему по душе: любители футбола выберут "Спортивный", большая семья с разнообразными интересами - "Семейный", киноманы обратят внимание на расширенную видеобиблиотеку Volia TV. Более того, весь этот контент можно просматривать на трех устройствах одновременно, например, на смартфоне, планшете или Smart TV. Поэтому вам больше не нужно спорить с женой, что важнее - игра вашей команды в еврокубках или финал любимого шоу, вы можете смотреть все вместе.

Быть на волне со своими абонентами - это важная часть нашего бизнеса. Мы и в дальнейшем будем предоставлять нашим абонентам возможность наслаждаться контентом мирового уровня в удобном и выгодном для них формате", - прокомментировал расширение тарифных предложений онлайн-кинотеатра заместитель генерального директора, главный коммерческий директор "Датагруп - Volia" Святослав Горбань.

Как начать просмотр контента в онлайн-кинотеатре VoliaTV? Простая форма регистрации - все делается в несколько кликов. Заходите на сайт tv.volia.com или загружайте приложение VoliaTV на свой смартфон, планшет или Smart TV, проходите мгновенную регистрацию через SMS на телефон. И приятного просмотра, присоединяйтесь к сообществу киногурманов в онлайн-кинотеатре Volia TV!

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях