Тут оживають герої відомих оперет та мюзиклів, сюди приходять за святом та натхненням, тут затишно, красиво та піднесено. А що там, за лаштунками, де гарні молоді люди та вишукані пані перетворюються на звичайних киян?
Ану з нами, розкривати секрети Національної оперети України.
Під час екскурсії ми дізнаємося, чим народний дім відрізнявся від театру, чому Миколі Садовському дозволили орендувати будівлю на околиці Києва, де була гримерка Марії Заньковецької та хто з відомих українців був причетний до приміщення на Великій Васильківській.
Ми поговоримо про перший український стаціонарний театр та його зірки, згадаємо про дві дати заснування театру оперети та його першого керівника, для якого «легкий» жанр виявився смертельно небезпечним.
А ще ми обов'язково поділимося тим, чим живе сьогодні театр – його поступове перетворення на київський Версаль, творчі експерименти та мультижанровість.
Ми відвідаємо кожну зі сцен і побачимо, як виглядає зал для глядачів очима акторів, відвідаємо костюмерний цех з неповторною колекцією суконь, фраків і циліндрів (можливо, нам навіть вдасться щось приміряти), спробуємо порахувати скарби реквізиторського цеху і відрізнити бутафорські. А ще заглянемо до гримерки та дізнаємося, як актори готуються до вистави.
Повірте, після цього ви не зможете не заспівати. А далі можна і на кастинг)