Парк ілюмінацій. ILLUMINARIUM. Магія світла

Парк иллюминаций. ILLUMINARIUM. Магия света - фото

Парк иллюминаций. ILLUMINARIUM. Магия света - фото

Золоте пшеничне поле та світлові скульптури: на ВДНГ відкривається арт-простір

Арт-простір « ILLUMINARIUM. Магія світла» – нові резиденти нинішньої «Зимової країни» на ВДНГ. Унікальний парк ілюмінацій запрацює з 9 грудня у Яблуневому саду, поряд з Оранжереєю.

Для киян та гостей міста ILLUMINARIUM пропонує незабутній вир новорічного настрою та відпочинку, де ви зможете поринути у світ дитячих казок, святкового дива та забуття про труднощі нашого часу.

Парк об'єднають ілюмінованими тунелями та арками, а гості зможуть робити унікальні фото, прогулюючись арт-простором.

Ілюміновані металеві установки із використанням LED-підсвічування стануть основою локації. Мета всесвіт заселять казковими тваринами та персонажами, чарівними деревами та цікавими абстракціями. Загалом для створення парку використовують понад 50 інтерактивних ілюмінованих скульптур до 7 метрів заввишки.

Родзинкою простору стане золоте ілюміноване пшеничне поле 100 м2. І як і в реальному житті, після того, як сонце сяде, настає момент, коли колір і освітлення роблять все навколишнє напрочуд красивим.

Світлові установки ILLUMINARIUM занурюватимуть гостей у чарівне різдвяне сяйво.

Родзинкою простору стане золоте ілюміноване пшеничне поле 100 м2. Як і в реальному житті, після того, як сонце сідає, настає момент, коли колір і освітлення роблять все навколишнє напрочуд красивим, світлові установки ILLUMINARIUM занурюватимуть гостей у магічне різдвяне сяйво.

Точною колаборацією проекту стала співпраця з Квестманією , тому у вихідні дні гості додатково зможуть розважити свою дитину цікавим новорічним квестом , що розвиває .
Кожна деталь гри спланована інтерактивним ланцюжком, в основі якого лежить завдання розпалити крижане серце Грінча. Обіцяють, це буде неперевершено.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Дітям
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах