Екскурсія-подорож на ВДНГ

350 грн.
Экскурсия-путешествие на ВДНГ - фото

Экскурсия-путешествие на ВДНГ - фото

ВДНГ – улюблене місце для прогулянок багатьох киян. На 287 гектарах Експоцентру об'єднано величну архітектуру з безліччю деталей, фруктові сади, мальовничі алеї та ліс. Ці місця відрізняються захоплюючою історією, дізнавшись яку прогулюватися національним комплексом буде ще приємніше.
Ми зібрали найцікавіші факти про ВДНГ та створили унікальну екскурсію-подорож.
Протягом 3:00 ви дізнаєтеся про міфи, пов'язані з історією Експоцентру, відвідаєте легендарні місця, до яких свого часу відвідали принц Філіп, Маргарет Тетчер і Шарль де Голль і побачите архівні фотографії та відео за допомогою спеціальних QR-кодів.
Ну і головне – ми разом піднімемося на найвищу точку Експоцентру – ротонду головного павільйону, що на висоті 50 метрів. Звідси відкривається незабутній краєвид на всю територію ВДНГ та Голосіївський ліс, а також навколишні квартали.
Окрім найвищої точки під час екскурсії буде показано і глибоку – вугільна шахта. Вона знаходиться під 13 павільйоном і є єдиним у світі макетом вугільної шахти в натуральну величину.
Цього сезону на гостей чекає кілька сюрпризів. Заінтригували?

Таємниці комплексу розкриватиме Оксана Пурик – професійний екскурсовод, що спеціалізується на авторських прогулянках незвичайними місцями Києва: таємними двориками, за лаштунками театрів та Голосіївським лісом.

Гід : Оксана Пурик

 Мова : Українська

Початок : Центральний вхід ВДНГ, праворуч біля колон

Кінець : ВДНГ

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Екскурсії
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах