Київ, як на долоні

Киев, как на ладони - фото

Киев, как на ладони - фото

Частина коштів з прибутку буде передана на користь ЗСУ

Київ як на долоні – екскурсія-прогулянка захопливими краєвидами, таємницями історії, міськими легендами з присмаком чаклунства й містики.
Ми почнемо нашу прогулянку по-купецькому – з дохідних мінеральних вод. Насолодимось метаморфозами Європейської площі та фонтанів-невидимок. Потім – заряд адреналіну на весь день. Ім’я йому – Прозорий міст! Одинак він, чи має скляну родину по світах? Помилуємось панорамою нашого Міста, обмитого водами Дніпра, та дізнаємось де зустрічаються небесний і людський світи.
Привітаємо князя Володимира і спробуємо глянути йому у вічі. Давнім урочищем Чортове беремище піднімемось у парк Володимирська гірка.
Загадковим музичним інструментом привітає нас Михайлівська гора. Забутими закладинами Храму відгукнеться Андріївська гора.
Ми будемо рахувати альтанки, гадати чи варто тримати «мільйон у кишені» та слухати київські гомін і тишу. А ще – цікаві історії для допитливих гостей, яка ж екскурсія без них?
Наша прогулянка закінчиться на території мистецької садиби. Там ми знайдемо забутий київський пам’ятник. Знайдемо, щоб пам’ятати, адже він – перший.
Якщо скласти наші дві долоні в кулак – побачимо своє серце, саме такий його розмір. Мало? Ні! Ось він, увесь Київ як на долоні. Плекаймо його в наших серцях разом!

Гід : Тетяна Артеменко

 Мова : Українська

Початок : біля Національної філармонії

Кінець : садиба Музею-майстерні Івана Кавалеридзе

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Екскурсії
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах