Stand-Up у Barbeer Music Pub

180 – 250 грн.
STAND-UP В BARBEER MUSIC PUB - фото

STAND-UP В BARBEER MUSIC PUB - фото

Стендап – це сміливий та відвертий гумор про нас та про те, що відбувається навколо. На концерті кожен глядач стає частиною стендап-комедії. Коміки щиро діляться своїми думками та емоціями, які нікого не залишать байдужим!

Знайомі життєві ситуації, курйози, проблеми та теорії їх смішного вирішення. Все це та багато іншого на вечорі справжньої стендап-комедії!

16 січня, виступають:

ІВАН ЖОРНОКЛІВ – киянин із амбіціями приїжджого. Молодий сім'янин, котрому за тридцять. Засновник та ведучий «Ukrainian Stand-Up Agency».
АНДРЕЙ БЕРЕЖКО – переможець "Розсміши коміка" на "1+1", резидент "Гуднайт_клаб" на "1+1", учасник "Сomedy Баттл" на "ТНТ".
СЕРГІЙ СТЕПАНИСЬКО – магістр української літератури жінок. Філолог, працює у ІТ.
МИКІТА ОЛЕКСЄЄВ – 25 років, живе з бабусею. У якийсь момент життя, Микиті довелося обирати між роботою, кар'єрою та життям із бабусею. І він вибрав сім'ю.
ОЛЕСЬ ПІНЧУК – «корінний киянин» із Пугачівки. Телеведучий. Найчастіша фраза, яку чув у свій бік – «О, я вас десь бачив/ла».
Тривалість програми – 90 хвилин. Шоу-програма представлена ​​українською та російською мовами. Рекомендується особам віком від 18 років.

Захід відбувається з дотриманням карантинних умов! При собі мати сертифікат вакцинації або результат ПЛР тесту (не більше 72 годин)!

«Ukrainian Stand-Up Agency» – серйозний підхід до смішних подій!

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах