Kurs Valüt

Kurs Valüt - фото

Kurs Valüt - фото

Ще на початку свого існування АРСЕНАЛ XXII задав вектор на урізноманітнення та інклюзивність української культури та визначив себе як місце, відкрите для будь-яких творчих проявів. Що ж, це не лише слова.

6 серпня відбудеться музичний захід за участю електронного дуету з Дніпра — Kurs Valüt, молодого техно виконавця з Запоріжжя — krasavaklassniy, dj та селектора Marek з Дніпровщини, а також дуету з Києва — DOBRYVA, котрий створює музику на межі хіп-хопу та поп електроніки.

В текстах Kurs Valüt багато згадок про культурні явища, шаблони та меми, які часто обговорюють в українських медіа та соцмережах. Наприклад, "покращення", "швидкогроші", "інтерсіті", "здобули", також багато конструкцій з мови телебачення. Музика Kurs Valüt є певним відбиттям постіндустріальної ідентичності Сходу України та переосмисленням традиційних різновидів мінімал-вейву. “Історично криза є паливом для культурних процесів. Приблизно як Ісландія вигадала свою музичну автентичність, так і ми можемо брати та робити її просто зараз, як заманеться“, — говорять музиканти.

Krasavaklassniy відомий перш за все чи не всеукраїнським хітом "Бандера". Його творчість це гіпнотичні звуки майбутнього, просочені жорстким ритмом міст-заводів та апокаліптичним настроєм. “Техно це завжди футуризм, який поєднує з мовою країни, котрій судилося Богом, бути державою прогресу”,— вважає krasava.

Marek вирізняється холодними повільними мелодіями, електропанковим звучанням у своїх виступах. “Селекція займає багато мого часу, бо я завжди стараюсь зробити щось нове та знаходити дивніші треки, — розповідає діджей, — кожен сет є насиченою історією, котра викликає найсміливіші почуття”.

DOBRYVA як гурт тільки починають музичну кар'єру та вперше виступатимуть з треком “Тривога”. Подивимось, що буде далі.

Частина прибутку з концерту буде передана до фонду Musicians defend Ukraine.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах