SHUGAR

SHUGAR  - фото

SHUGAR - фото

6 липня 2025 року на літній терасі торгово-розважального центру Gulliver у Києві відбудеться концерт українського виконавця SHUGAR. Початок заходу — о 19:00. Тривалість виступу складає 90 хвилин.

Про артиста

SHUGAR (справжнє ім’я — Олександр Іващенко) — український артист і музикант, який здобув популярність завдяки вірусним трекам у соціальній мережі TikTok. Його пісні «Тьотя», «Олєг», «Токсік», «BMW» та «Діва» стали відомими завдяки гумористичному підходу, сатиричним текстам і впізнаваному стилю виконання. SHUGAR активно гастролює та бере участь у фестивалях і клубних концертах по Україні. Джерело: офіційні сторінки артиста у соціальних мережах, музичні стримінгові сервіси та публікації у ЗМІ.

SHUGARSHUGAR

Концерт проходитиме просто неба на даху в центрі міста, на літній терасі Gulliver, з оглядом на навколишню панораму Києва.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Концерти
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах