Альбатроси

150 – 450 грн.
Альбатроси - фото

Альбатроси - фото

Комедія "Альбатроси" за п'єсою Фредеріка Строппеля "З життя корисних копалин". Думаєте, що життя після 60-ти нудне і нецікаве? А після 70 це взагалі не життя? А у 80 житті вже просто немає? Як би не так! У 60 все тільки починається і що далі, тим цікавіше! Принаймні у цьому переконують п'ять неймовірних історій героїв вистави "Альбатроси".

Не забудьте передплатити Telegram-канал "Диван зачекає". Це найкращий гід по Києву.

Комедійний спектакль про тих, кому...
Вдається ваша дружина додому, вимагає гроші на таксі, хоча мусить приїхати на власному авто, а потім каже, що подарувала все ваше майно якійсь вкрай симпатичній молодій людині.

Або ви самі повертаєтеся з похорону друга разом із дружиною і тут дізнаєтесь, що і друг не друг, і дружина не кохана. Принаймні не лише ваша. Або, може, кохана...

Так що ці герої, незважаючи на свій вік, встигають закохуватися, втрачати і знаходити знову. А ще – ревнувати, ревнувати, ревнувати… І головне – жити на повну. Ніби щодня як останній. Начебто все це триватиме вічно. Упевнені, у них є чому повчитися, і тим, кому за 20 і тим, кому до 40-ти. Адже хайп можна зловити не лише в інтернеті, а щастя знайти зовсім не в останній моделі смартфона.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах