МРІЇ ОЖИВАЮТЬ

200 – 600 грн.
Мечты оживают - фото

Мечты оживают - фото

Мелодраматична історія про пошук кохання, запропонована Іваном Вирипаєвим, ілюструє сучасну модель взаємин.

Сьогодні, коли нам доступне знання про все, люди набувають його без особистого досвіду, існуючи в сухих теоріях, невмінні почути ближнього та внутрішнього спустошення, оскільки кокаїн, алкоголь і бездушні роздуми про Буддійську порожнечу не дають героям того наповнення та щастя, якого все так пристрасно чекають. Чекають, але нічого не роблять для того, щоб це щастя подарувати тим, хто поруч із ними.

Головний герой Девід після смерті дружини не може відпустити її та продовжити жити далі. Часто він з нею розмовляє і відмовляється повірити в те, що сталося… Перебуваючи в кайданах своєї прихильності, вона приводить його до думки, що всі його страждання викликані тим, що він так і не любив її по-справжньому, саме тому він нещасний, адже «Щастя – це робота, яку будь-що-будь, нам потрібно зробити добре».

Сценічний простір, в якому знаходяться герої, нагадує нам велику чи то душову кабінку, чи то психіатричну лікарню. Чи зможуть вони очистити себе від своїх страждань та почати працювати на своє щастя?

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах