Тату, ти мене любив?

Папа, ты меня любил? - фото

Папа, ты меня любил? - фото

Це історія про рідних, яких ми можемо втратити ще за життя, і точно не можемо повернути після їх смерті. Але з нами залишаються спогади і сни. Олександру щоночі сниться померлий батько і колодязь біля будинку. Криниця — це важливо для батька. Сімейний будинок, де він виріс, важливий для Олександра.

Вистава Стаса Жиркова
Але сестри хочуть продати будинок. Для Олександра це означає залишитись без місця, де пройшло його дитинство. І без колодязя, який то і справу треба чистити, бо життя триває далі, як і синове кохання. Але батько у сні Олександра не говорить про почуття, він говорить про криницю. Може тому Олександр щоразу прокидається з криком: «Тату, ти мене любив?».

Щоб потрапити на виставу «Тато, ти мене любив?», купуйте квитки на нашому сайті і у всіх касах міста. Ціна квитків 400 гривень. Ще більше спектаклів шукайте в афіші на нашому сайті.

жанр: сімейні спогади на 2 дії
автор Дмитро Богославський
режисер Стас Жирков
переклад Тетяна Губрій, Даяна Зима, Ірина Шимоняк
сценічна редакція п'єси, простір вистави Стас Жирков
актори: Віталіна Біблів, Інна Мірошниченко, Антон Соловей, Ірина Ткаченко, Лілія Цвелікова, Олександр Ярема (актор Національного академічного драматичного театру імені І. Франка), Роман Ясиновський

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах