Salida Cruzada – 8 кроків танго

Salida Cruzada – 8 шагов танго - фото

Salida Cruzada – 8 шагов танго - фото

Пристрасть та чуттєвість у п'єсі Salida Cruzada – 8 кроків танго
Допомагаючи поринути в атмосферу не лише зими, а й романтики в Україні, якими наповнюється кожна дія цієї вистави. «SalidaCruzada» – це розповідь про найдавнішу у світі науку – танці, які здатні перетворити життя простої людини на щось більше, наповнити її змістом, новими емоціями та відчуттями. Купити квитки на цю п'єсу варто вже зараз, обравши потрібне місце. Ціни на них варіюються 300 гривень. А сама вистава відбуватиметься на сцені Палацу Україна.

Гармонійне поєднання музики, танцю та любовної історії на сцені у Києві
"8 кроків танго" - це повість про те, як швидко і раптово закохатися, як прожити цілу історію кохання за кілька танцювальних па. Все починається в невеликій студії, де молоді пари знаходять у своєму вчителі не просто танцювального, а й справжнісінького психологічного гуру. Він розповідає їм про те, що освоєння восьми основних танцювальних кроків – це не що інше, як шлях до пізнання свого партнера та зближення з ним. А тому не дивно, що пари закохуються одна в одну і починають відчувати хімію між собою не тільки на паркеті, але і в житті, проживаючи закоханість, що раптово спалахнула, і всі її кроки до самого кінця.

Ролі виконують:

Руслан Сокільник;
Лілія Нагірна;
Олена Лазович;
Юрій Вутянов;
Катерина Варченко;
Артур Зайцев;
Юлія Першута;
Андрій Попков та інші.
Тим, хто хоче дізнатися цікаву історію з життя та відчути море ніжних емоцій, ця вистава, безсумнівно, піде на користь, зміцнюючи сімейні стосунки.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Театри
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах