Виставка Макса Вітика "Реальність і Марево"

Виставка Макса Вітика "Реальність і Марево" - фото

Виставка Макса Вітика "Реальність і Марево" - фото

В основі експозиції — ретроспективна подорож майстернями митця: від Техасу, Арізони, Каїра, Гааги до Києва та Засупоївки. На виставці представлені твори, фотографії та особисті артефакти з окремих періодів життя й творчості, реальності та марева, Макса Вітика.

Кожна зала експозиції відтворює атмосферу окремої майстерні художника й послідовно переносить нас світами червоних скель Арізони, фольклору Північного моря та озера Супій, пекучих пустель Єгипту та революційних подій Київського майдану. Роботи Вітика водночас медитативні та сповнені внутрішньої напруги.

Вони м’яко занурюють нас у світ підсвідомого, пропонуючи відрефлексовані залишки реальності, часто – філософської і політичної. Виразні кольори й текстури нашаровуються в архаїчні та геологічні сюжети й врешті надають уявному відчуття близькості й тактильності. Макс Вітик — українсько-американський художник, живописець, у роботі залучає авторські техніки. Абстрактне та фігуративне мистецтво Вітика — динамічне й вітальне, пронизане “пафосом наївних візій” та особливою увагою до взаємодії кольору й текстури.

Роботи митця виставлялися в Українському інституті Америки в Нью-Йорку, галереї ArtMarts у Каїрі, Міжнародному музеї мистецтва та науки у Макаллені (США), на ярмарках Scope Art у Базелі, Context Art у Нью-Йорку та Маямі, а також в багатьох галереях та музеях в Україні.

Приєднуйтесь до соцмереж Vgorode.ua:
👉 Telegram-канал «Диван зачекає» - це найкращий гід по Києву
👉 Facebook
👉 Viber
👉 Instagram

Це чат - пиши та читай 👇
Ще в розділі Виставки
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах