Війна змусила нас жити в новій реальності, але, незважаючи на весь біль і страждання, які випали на долю нашого народу, ми повинні жити, повертатися до нової реальності, щоб разом відновлювати країну.
Цими вихідними кияни зможуть відвідати культурні заходи, які відбудуться у столиці. Але треба бути обачними і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через ймовірність ракетних ударів. У нашій добірці ми зібрали все найцікавіше - на будь-який смак та гаманець. Повний список заходів, які відбудуться цього тижня, дивіться у нашій афіші.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь щоб бути в курсі найважливішої інформації
Куди піти у Києві 14-15 вересня:
На вас чекають неймовірні хореографічні постановки, пластичні номери та сенси сьогодення, переосмислені рухом. 20 танцівників сучасних стилів, об'єднавшись, творитимуть для глядача на сцені. Хореографи-постановники вистави - Родіон Косяк та Мар'яна Савчин, відомі роботою з такими артистами як Артем Пивоваров, Клавдія Петрівна, МONATIK, OTOY, YAKTAK, KRYLATA та інші.
Ця постановка поєднає вуличні стилі танцю з глибокими соціальними сенсами й розкриє теми вибору та протистояння.
Назва вистави відсилає до танцювальних батлів — змагань, де два учасники виходять один проти одного, щоб визначити кращого.
Коли: 14 вересня, 18:00-19:30
Де: Палац культури КПІ ім. Ігоря Сікорського
Адреса: просп. Перемоги 37
Скільки коштує: від 490 грн Подробиці за посиланням
Вистава за однойменною п’єсою Габріелла Баріллі. Дуже жіночий спектакль, але, звичайно – про чоловіків.
Три молоді жінки збираються в переддень свята, щоб обговорити справи сердечні і приходять до вельми несподіваних і закономірним висновків ….
Про чоловіків, про секс, про взаєморозуміння, про гроші, про коньяк.
Лора – впевнена в собі кокетка, завжди стоїть до чоловіка на крок ближче, ніж того вимагають пристойності. «Вона йде по життю сміючись», з легкістю завойовуючи увагу численних шанувальників. Вона знає, чого хоче, і легко домагається цього. Чоловіки – лише іграшки в її руках.
Катя – успішна ділова жінка, яка реалізувала себе в професії, але не може знайти свого «жіночого щастя». Вона розчарувалася в сучасних чоловіках, але в душі вона романтична особа, яка до сих пір вірить в казкові happy ends, і все ще чекає свого принца.
Валя – персонаж, який несподіваним чином змінює весь хід подій п’єси. Сім років вона розігрувала виставу під назвою «ідеальний шлюб», але тепер її терпінню прийшов кінець. І більше вона цього не допустить. Але … через два тижні життя подруг докорінно змінюється.
Георгій – він же Гера, сусід, чоловік-сюрприз.
Вистава не призначена для людей з святенницьким ставленням до світу. Кілька разів використовується ненормативна лексика.
Рекомендується до відвідування з близькими подругами або люблячими парами.
Коли: 14 вересня, 15:00
Де: Caribbean Club
Адреса: вул. Симона Петлюри, 4
Скільки коштує: 350-690 грн. Подробиці за посиланням
Дружини загиблих Героїв, ГО «Жити попри все», Національний музей народної архітектури та побуту України рік тому започаткували ще один проект для увічнення памʼяті наших Захисників – Сад Пам’яті. Початкова ідея невеликого саду згодом виросла у великий ландшафтний проект, своєрідну алею памяті, де, окрім усамітнення на природі, через QR код можна буде ознайомитися з історіями наших Захисників. Вже розчищена велика територія, в тому числі й водойми, а також зроблений проєкт.
Музично- поетичний фестиваль «Жити попри все» буде проводитися у підтримку цього проєкту.
У програмі фестивалю: великий фото проект, ярмарок, майстер-класи, концерт за участю Сергія Фоми Фоменка (гурт Мандри), Наталі Васько, Віталія Капранова, Романа Коляди та інших.
Коли: 15 вересня, з 10:00
Де: м. Київ
Адреса: вул. Академіка Тронька, 1
Скільки коштує: 130 грн
На виставці представлено 17 унікальних прапорів, зокрема: стяг, що підняли 1990 року біля Київської адміністрації; синьо-жовтий прапорець 1988 року з київського мітингу, який передав музею дисидент Олесь Шевченко; прапор України, що вперше підняли над Антарктидою 6 лютого 1996 року; фрагменти українського прапора зі зруйнованої окупантами телевежі на горі Карачун біля Слов’янська; прапор із донецького аеропорту з підписами українських захисників; прапор України, який волонтерка Вікторія Кононова врятувала та вивезла з окупованого Луганська; прапорець України, що був на навколоземній орбіті, та ін.
Коли: 14 вересня, у суботу, о 15:00.
Де: Національний музей історії України
Адреса: вул. Володимирська, 2.
Вартість – 200 грн, для школярів, студентів, пенсіонерів – 130 грн.
Попередньо потрібно записатися на екскурсію.
Телефон для запису – (044) 278-48-64 або 093 855 61 16 (вайбер, телеграм).
Фестиваль “Покоління” пропонує вам музичну подорож в часі. Що це означає? На вас чекають головні українські та англомовні хіти 90-х та 2000-х років. Відривайтеся під шалені DJ-сети та виступи хедлайнерів. Фудкорти дозволять вам втамувати голод.
Фестиваль музики 90-х та 2000-х років у Києві
Також фестиваль “Покоління” пропонує багато інтерактивних зон. Ви отримаєте справжнє задоволення від чудової атмосфери та неймовірної музики.
Коли: 15 вересня, 16:00-23:00
Де: ВДНГ
Адреса: пр-т Глушкова, 1
Скільки коштує: 400 грн Подробиці за посиланням
Ця вередуха живе у родині, яка її дуже любить, але зовсім не шанує своїх господарів. Навпаки — підмовляє свого господаря проти його ж родини. Але капості Кози не залишаться без покарання. І її примхи обернуться проти неї самої. А чи зрозуміє вона свою помилку, ми дізнаємось, коли побачимо виставу в ляльковому театрі.
Коли: 14 вересня, 11:00, 13:00
Де: Київський муніципальний академічний театр ляльок на лівому березі Дніпра
Адреса: вул. Митрополита Андрея Шептицького , 1- Б
Скільки коштує: 100 грн Подробиці за посиланням
Міша Крупін – відомий український артист, музикант, автор та виконавець. Вміло жонглює музичними жанрами від хіп-хопу до блюзу, джазу та свінгу. Все це сплітається у неймовірну музичну енергію та особливий стиль Міші Крупіна та його бенду.
Нова програма, жива музика, іронічні та сповнені драйву пісні, від яких підгорає у сусідів, але натомість заряджає наших воїнів. Не обійдеться без нової романтичної лірики та драйву від Міші Крупіна, все це ви зможете почути лише наживо.
Коли: 14 вересня, початок о 19:00
Де: культурний простір V’YAVA
Алреса: пр-т Академіка Глушкова, 1
Скільки коштує: 800 грн (кожен квиток – це донат) Подробиці за посиланням
Для вас відкриється справжній світ екзотики посеред столиці - ящірки, змії, павуки, жаби, мурахи, метелики та багато інших друзів з якими можна познайомитись і обрати собі улюбленця.
Для того, щоб зробити це правильно та відповідально на вас чекає лекторій про екологічне обгрунтування, правила вибору і те, що потрібно на перший час вам і тварині для комфорту.
Коли: 14-15 вересня, 11:00-17:00
Де: Будинок природи
Адреса: вул. Рогнідинська, 3 (вхід з двору)
Скільки коштує: 30 та 50 грн.
Подія присвячена Емі Вайнгауз - одній з найвпливовіших співачок свого покоління. Її унікальний голос, стиль, пісні залишили вагомий слід у музичній індустрії та серцях шанувальників.
«Stronger Than Me», «Rehab», «Back To Black» тощо — пісні Емі пролунають наживо у виконанні Mari Zhiginas та мікрохору Fingers в супроводі відомих джазових музикантів.
Коли: 15 вересня, 18:00
Де: Caribbean Club
Адреса: вул. Симона Петлюри, 4
Скільки коштує: 290-790 грн Подробиці за посиланням
Ви зможете поринути в неймовірну атмосферу, куштувати, дегустувати, прийняти участь в майстер-класах, побачити виступи народних колективів та Заслужених артистів України.
На відвідувачів чекають: поетичні зустрічі, народні майстри та ремісники з багатьох регіонів України: майстри Хендмейд, сировари, винороби, дизайнери одягу, фудкорт.
В асортименті товарів - безліч крафтових сирів, вина, наливок, авторські солодощі, дизайнерські аксесуари та одяг, художні вироби, вишукані прикраси, дерев’яний декор, рушники, вишиванки ручної роботи.
Коли: 15 вересня
Де: Парк ім.Т.Шевченка.
Адреса: б-р Шевченка (вулична зона, ст. м. «Площа українських героїв»)
Вхід вільний.