Війна змусила нас жити в новій реальності, але, незважаючи на весь біль і страждання, які випали на долю нашого народу, ми повинні жити, повертатися до нової реальності, щоб разом відновлювати країну.
Цими вихідними, 16 – 20 червня, кияни зможуть відвідати культурні заходи, які відбудуться у столиці. Але треба бути обачним і не ігнорувати сигнали повітряної тривоги через ймовірність ракетних ударів. У нашій добірці ми зібрали все найцікавіше – на будь-який смак та гаманець. Повний список заходів, які відбудуться цими вихідними, дивіться у нашій афіші.
Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації.
Куди піти у Києві цими вихідними, 21 – 22 червня.
Свято Івана Купала — це давня українська традиція, яка знову оживе в затишному зеленому просторі "В’ЯВА". Тут відбудуться чарівні обряди, співи фольклорних колективів, веселі танці, ярмарок зі справжніми народними виробами та навіть кузня. Вау-вау-вау!
Коли: 21-22 червня 13:00-22:00
Де: ВДНГ, "В’ЯВА"
Адреса: проспект Академіка Глушкова, 1
Скільки коштує: 350 гривень. Подробиці за посиланням.
21 червня на Льодовій Арені в Києві пройде наймасштабніший музичний фестиваль столиці — Music Box Fest. Гостей заходу очікує грандіозне шоу з участю 20 провідних українських виконавців, серед яких MONATIK, Ірина Білик, KALUSH ORCHESTRA та інші зірки.
Коли: 21 червня 12:00-21:00
Де: Льодовий стадіон
Адреса: проспект Академіка Глушкова, 9
Скільки коштує: від 400 гривень. Подробиці за посиланням.
21–22 червня фонд "Юлині бабусі" буде на фестивалі Jumpalooza в Києві. На стенді встановлять "Дошку спогадів", де відвідувачі зможуть залишити улюблені фрази своїх бабусь або дідусів.
Найтепліші вислови команда фонду відцифрує і надрукує на футболках, екоторбах, чашках і стікерах. Це буде перший мерч фонду.
На стенді також продаватимуть мед і свічки від Героя України Сергія Пономаренка — коханого засновниці фонду Юлі Карпової. Увесь прибуток піде на підтримку підопічних.
Коли: 21- 22 червня
Де: Арт-завод Платформа
Адреса: вулиця Якова Гніздовського, 1-А
Скільки коштує: 100, 150, 200, 300 гривень.
Найбільший дитячий фестиваль Києва — ще масштабніший, яскравіший і божевільніший!
Тут усе для дитячого "вау!" і батьківського "нарешті!".
Після всіх "мам, дивись, як я стрибаю!" — і для батьків настає момент видиху: BBQ в тіні каштанів, фуд-корт із улюбленими смаками, охолоджуючі коктейлі, маркет, де понад 100 різних брендів, затишні лаунж-зони та локації для фото.
Все входить у вартість квитка (окрім деяких майстер-класів та послуг в б’юті-куточку).
Коли: 21- 22 червня
Де: Арт-завод Платформа
Адреса: вулиця Якова Гніздовського, 1-А
Скільки коштує: 100, 150, 200, 300 гривень. Подробиці за посиланням.
Концерт до свята Івана Купала за участі KOZAK SIROMAHA у ТЦ GORODOK Gallery — це унікальне поєднання глибоких українських традицій з енергійним сучасним звучанням. До речі, усі зібрані під час концерту кошти буде передано на ендопротезування поранених українських військових.
Коли: 21 червня, 18:00
Де: ТЦ GORODOK Gallery, м. Почайна
Адреса: проспект Степана Бандери, 23
Скільки коштує: вхід вільний за умови реєстрації.
Наживо пролунає програма мелодійних і потужних класичних хітів, які підкорили мільйони сердець. Не пропустіть можливість насолодитися живим виступом цього унікального колективу, який вразить вас поєднанням неперевершених голосів та енергійних ритмів.
Коли: 21 червня, 18:30
Де: Pepper’s Club
Адреса: вул. Князів Острозьких, 8
Скільки коштує: вхід вільний. Подробиці за посиланням.
Після тривалої творчої паузи Skofka нарешті повертається на столичну сцену з новими хітами. Не проґавте можливість почути улюбленого артиста не просто в навушниках, а на сцені!
Коли: 22 червня, 19:00
Де: Курені концертні
Адреса: вулиця Паркова дорога, 4
Скільки коштує: від 750 гривень. Подробиці за посиланням.
22 червня на літній терасі River Mall відбудеться сольний концерт чарівної співачки KOLA! Її щира, емоційна творчість уже встигла заполонити серця мільйонів слухачів. Під вечірнім небом прозвучать добре відомі та улюблені пісні мільйонів. Не пропустіть!
Коли: 22 червня 19:00
Де: літня тераса River Mall
Адреса: Дніпровська набережна, 12
Скільки коштує: 900 – 3100 гривень. Подробиці за посиланням.
Kyiv Jazz Quintet з особливою програмою, присвяченою творчості Нета Кінга Коула. Це вечір, коли звучатимуть вічні хіти, які пройшли крізь десятиліття, і джаз, що ніколи не втрачає актуальності.
Коли: 22 червня 19:00
Де: Caribbean Club
Адреса: вулиця Симона Петлюри, 4
Скільки коштує: 390 – 790 гривень. Подробиці за посиланням.
Цього вечора наживо прозвучать хіти легендарного Еда Ширана, такі як Shape of You, Perfect, Thinking Out Loud та Photograph у виконанні гурту Jack London з неймовірним вокалістом Вадимом Розумним.
Коли: 22 червня, 18:30
Де: Pepper’s Club
Адреса: вул. Князів Острозьких, 8
Скільки коштує: вхід вільний. Подробиці за посиланням.