Індивідуальний стиль та лого на пакетах: упаковка як реклама

Індивідуальний стиль та лого на пакетах: упаковка як реклама - фото

Індивідуальний стиль та лого на пакетах: упаковка як реклама - фото

Суспільство
20 листопада 10:31

Телебачення й інтернет переповнені рекламними банерами та різноманітними роликами, із телевізора розповідають про можливості тих чи інших брендів. Але це дає невеликий відсоток продажів через низьку ефективність, адже потрібна реклама, яку люди зможуть бачити постійно, носити з собою та використовувати. Практичність – ось що зараз в тренді. Саме тому розміщення логотипів і рекламних лого є актуальним як ніколи саме на поліетилені, адже пакети – це те, чим користуються усі. 

Розвиток бізнесу варто розпочинати із вдалої реклами, але потрібно враховувати бюджет. Що краще – переплачувати за дорогі зйомки, наймати професійних акторів чи просто замовити велику партію пакетів із лого свого бренду та бачити, як покупці повторно використовують пакети і тим самим рекламують бізнес. Цей піар-хід допоміг не одній компанії розвинутись та здобути більшу популярність. Актуальність такого методу і досі вражає, бо поєднує у собі практичність та можливість багаторазового використання речі, яку людина отримала за покупку. 

Компанія Primapak спеціалізується на виробництві якісних поліетиленових упаковок різного формату та стилю. Такі пакети купити в Києві чи замовити з доставкою по всій Україні можна на офіційному сайті. В різних категоріях представлені готові моделі, але спеціалісти займаються проєктуванням та виготовленням виробів під замовлення та у потрібній кількості штук. Для замовників діють приємні ціни та можливість отримати якісний матеріал.

Технічні характеристики

Витривалість та багаторазовість у використанні гарантовані незалежно від вибраної моделі завдяки щільному матеріалу. Окрім цього, можна виділити наступні переваги брендованих пакетів з логотипом:

  • Стійкість до механічних пошкоджень. Завдяки щільності та високій якості гранул, що використовуються для створення основи, матеріал підходить для багаторазового використання та для транспортування навіть важких предметів чи речей.
  • Пластичність та тактильна приємність. Плівка проходить декілька етапів обробки перед нанесенням принту, потім знову покривається захисним покриттям для стійкості зображення. Тому таким пакетом дійсно приємно користуватись. Завдяки високій якості моделі не втрачають своєї пластичності і навіть у зібганому вигляді швидко повертаються у попередню форму без втрати якості та міцності.
  • Матеріал вельми щільний, тому можна не хвилюватись по сторонні запахи чи потрапляння вологи на поверхню товарів. Завдяки такій упаковці річ буде захищена та доставлена у гарному стані.
  • В залежності від типу використання пакети можуть мати різні ручки та форму. Від цього залежить також міцність та можливість витримувати додаткову вагу. Для зручності залежно від побажань замовника на поверхні можуть зазначати вагу, яку витримує упаковка.
  • Вибір матеріалу. Замовник обирає, із чого він хоче отримати виріб: зі стандартного поліетилену чи з біорозкладного матеріалу.

Індивідуальний стиль та лого на пакетах: упаковка як реклама - фотоІндивідуальний стиль та лого на пакетах: упаковка як реклама - фото
 

Команда компанії Primapak розробила для замовників різні кейси, що підійдуть як для невеликих фірм, так і для представництв масштабних підприємств. Використання пакетів «майка» та «банан» є настільки універсальним та багатоплановим, що важко переоцінити можливості цих елементів у рекламі та повсякденному використанні. Ціни на виробництво залежать від тиражу замовлення. Чим більша партія, тим приємніші знижки очікуватимуть замовників.

Вибір упаковок різних моделей від провідної компанії Примапак в Україні дасть можливість не лише отримати добру якість та тривале зберігання зображення на поверхні пакетів, але дотриматися технічних стандартів та норм виготовлення продукції. Пріоритет Primapak – задоволені клієнти та помірні ціни за гарної якості.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах