Київський екіпаж на "Запорожці" здобув перемогу у ралі Monte-Carlo Classique

Київський екіпаж на "Запорожці" здобув перемогу у ралі Monte-Carlo Classique.

Київський екіпаж на "Запорожці" здобув перемогу у ралі Monte-Carlo Classique. Фото: Facebook/Sergii Malyk

Події
07 лютого 2022 10:42

Екіпаж Київського Міського АвтоМотоКлубу у складі водія Сергія Маліка та штурмана Геннадія Вільгоцького здобули першість у своєму класі на Rally Monte-Carlo Classique 2022.

Про те, що в змаганнях брали участь кількасот учасників, повідомляє avtoblog.ua. Серед автомобілів було кілька представників вітчизняного автопрому - ЗАЗ-965.

Не забудьте подписаться на канал Vgorode.ua в Telegram.

З 31 січня до 2 лютого 2022 року проводились заїзди у кількох номінаціях. Стартували змагання з французького Валансу у Монте-Карло.

Кубок переможця.Кубок переможця. Фото: avtoblog.ua

Українські спортсмени, які виступали на ЗАЗ-965, здобули Головний кубок у класі автомобілів до 900 куб. см. Призові місця вдалося зайняти не лише екіпажу №406.

Третє місце виборов екіпаж №408, до його складу входять Павло Данченко та Ігор Левченко. Четверте місце та Приз глядацьких симпатій дістався екіпажу №410 - Світлані та Євгену Кравс.

Четверте місце та Приз глядацьких симпатій дістався екіпажу №410.Четверте місце та Приз глядацьких симпатій дістався екіпажу №410. Фото: Facebook Євгеній Кравс

Нагадаємо, раніше Vgorode повідомляв, що вперше в історії українка перемогла у престижному літературному конкурсі у Франції. В Парижі відбувся міжнародний поетичний конкурс Poesie en liberte, на якому перемогла 15-річна українська школярка Анна-Марія Баландіна.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.