У Києві заборонено відвідувати ліси під час воєнного стану

У Києві заборонено відвідувати ліси під час воєнного стану - фото: Irina Iriser/Unsplash

У Києві заборонено відвідувати ліси під час воєнного стану - фото: Irina Iriser/Unsplash

Події
06 квiтня 16:15

Поки в Україні діє військовий стан громадянам заборонено відвідувати ліси, а також заборонено в'їжджати до лісів на транспорті або інших видах техніки.

Як повідомили у КМДА 6 квітня, заборона на відвідування столичних лісів прописана у відповідному розпорядженні міського голови Києва Віталія Кличка. Таке рішення ухвалено, зокрема, з метою звести до мінімуму можливість підпалу рослинності та для запобігання реальній загрозі виникнення пожеж у лісах.

Більше новин можна знайти на нашому Telegram-каналі.

Згідно з розпорядженням, у ліси столиці під час військового стану можна в'їжджати лише на транспорті та техніці ЗСУ, СБУ, МВС, органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, прикордонників, Нацгвардії, постійних лісокористувачів, спеціальної служби транспорту, служби спецзв'язку та захисту інформації, служби зовнішньої розвідки та управління державної охорони України.

Варто нагадати, що в Україні заборонено підпалювати сухостій, суху траву, опале листя та іншу рослинність. Винним у підпалі може загрожувати штраф у розмірі від 3 060 до 6 120 гривень для громадян та від 15 300 до 21 420 гривень для посадових осіб.

Штрафи за підпал рослинності в межах територій та об'єктів природних заповідників сягає від 6 120 до 12 240 гривень для громадян та від 21 420 до 30 600 гривень для посадових осіб.

Vgorode також повідомляв, що у Києві з'явився новий мурал з українським прапором.

Приєднуйтесь до групи свого району на Facebook:

Березняки, Борщагівка, Виноградар, Воскресенка, Голосієво, Дарниця, ДВРЗ, Куренівка та Пріорка, Лісовий масив, Лук'янівка, Мінський масив, Нивки, Оболонь, Відрадний , Поділ, Позняки, ПОХ, Русанівка, Солом'янка, Троєщина, Теремки, Татарка, Шулявка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах