У Києві минулого тижня зафіксували перевищення норм якості повітря

У Києві минулого тижня зафіксували перевищення норм якості повітря.

У Києві минулого тижня зафіксували перевищення норм якості повітря. Фото: glavcom.ua

Події
25 травня 13:33

З 16 по 21 травня у Києві було відмічено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій шкілдивих речовин у повітрі. Їх зафіксували на стаціонарних постах контролю у різних місцях столиці.

Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського назвала райони, у яких було помічено зміни якості повітря.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

За даними обсерваторії, минулого тижня у повітрі Києва перевищено: 

завислі речовини – у 1,0-1,2 рази. Порушення норм було зафіксовано на площах Бессарабській та Перемоги, проспекті Перемоги та вулиці Каунаській.

діоксид азоту

  • у 6,1 рази на площі Перемоги;
  • у 4,2-5,3 рази на проспектах Перемоги та Оболонському, а також на вулицях Попудренка, Каунаській та Інженера Бородіна;
  • у 3,2-3,9 рази на площах Бессарабській та Деміївській, у районі Гідропарку, бульварі Лесі Українки, вулицях Академіка Стражеска, Довженка та Семена Скляренка, але на проспекті Науки, 37, в районі метеомайданчику, перевищень не спостерігалося.

формальдегід

  • у 5,4-5,7 рази на вулицях Довженка та Попудренка;
  • у 3,1-3,7 рази на площах Перемоги, Деміївській та на вулиці Скляренка;
  • у 1,1-2,8 рази на Бессарабській площі, бульварі Лесі Українки, у районі Гідропарку, проспектах Перемоги, Оболонському та Науки, вулицях Каунаській та Академіка Стражеска.

Усього за минулий тиждень на 16-ти стаціонарних постах обсерваторії було відібрано та проаналізовано 1 612 проб атмосферного повітря.

Наразі рівень забруднення оксидом вуглецю знизився, а завислими речовинами, діоксидом азоту та формальдегідом – підвищився. Вміст діоксиду сірки у повітрі Києва не змінився.

Нагадаємо, раніше Vgorode писав, що минулого тижня пожежники гасили найбільше за масштабом загоряння у лісах Чорнобильської зони. Вітром дим міг переміститися на Київ, проте рівень радіації як біля епіцентру пожежі, так і у столиці, відповідає нормам.

Приєднуйтесь до групи свого району на Facebook:

Березняки, Борщагівка, Виноградар, Воскресенка, Голосієво, Дарниця, ДВРЗ, Куренівка та Пріорка, Лісовий масив, Лук'янівка, Мінський масив, Нивки, Оболонь, Відрадний , Поділ, Позняки, ПОХ, Русанівка, Солом'янка, Троєщина, Теремки, Татарка, Шулявка.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах