У Києві тепер можна одружитися в кількох ЦНАПах: подробиці

У Києві тепер можна одружитися у кількох ЦНАПах.

У Києві тепер можна одружитися у кількох ЦНАПах. Фото: КМДА

Події
06 травня 2023 13:08
Автор: Дарья Кунец

У Києві тепер можна буде одружитися, оформити свідоцтво про народження та про смерть у кількох районних ЦНАПах. Це пілотний проект, який почав діяти відучора, 5 травня.

Про це повідомили в КМДА.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації 

Зазанчається, що наразі послуги доступні у чотирьох районах міста: Святошинському, Оболонському, Дарницькому і Дніпровському. Згодом цей перелік буде розширюватися.

Як оформити шлюб у ЦНАПі

Для реєстрації шлюбу обов’язково необхідно мати при собі паспорти. Заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи та сплачують державне мито у розмірі 85 копійок. Після цього представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про шлюб молодому подружжю.

Як зареєструвати дитину у ЦНАПі

Для реєстрації народження дитини потрібно надати паспорти батьків (які перебувають у шлюбі та мають спільне прізвище) та медичне свідоцтво про народження або медичний висновок. Далі заяву оформлює працівник, заявники ж лише ставлять на ній свої підписи. Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про народження батькам.

Як отримати свідотцтво про смерть у ЦНАПі

Щоб зареєструвати смерть, із собою обов’язково необхідно взяти лікарське свідоцтво про смерть, паспорт померлого та власний паспорт. Заяву оформлює працівник, заявник ж лише ставить на ній свій підпис. Представник управління державної реєстрації актів цивільного стану Департаменту з питань реєстрації КМДА складає актовий запис цивільного стану та видає свідоцтво про смерть заявнику.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах