Карта бойових дій в Україні 1 вересня

Мапа бойових дій в Україні 1 вересня.

Мапа бойових дій в Україні 1 вересня. фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
01 вересня 10:36
Автор: София Бакун

Сьогодні, 1 вересня, в Україні розпочалася 555-та доба повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили продовжують контрнаступальні дії та поступово просуваються вперед.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 1 вересня.

31 серпня українські війська продовжили контрнаступальні операції поблизу Бахмута Донецької області та на західній частині Запорізької області, як повідомляється, просунулися на обох ділянках фронту. Генеральний штаб України та заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомили, що українські війська продовжили наступальні дії на Бахмутському та Мелітопольському напрямках.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

31 серпня російські війська продовжували наступ на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але підтвердженого просування не зробили. Російські джерела стверджували, що 31 серпня українські війська продовжували наземні атаки на лінії Куп’янськ-Сватове-Кремінна, але не просунулися. 

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Українські війська 31 серпня провели наступальні операції поблизу Бахмута і, як повідомляється, просунулися. Генеральний штаб України та заступник міністра оборони України Ганна Маляр повідомили, що українські війська продовжують вести наступальні дії на південь від Бахмуту та досягли невизначеного успіху на бахмутському напрямку. Російські війська вели наступальні дії та, як повідомляється, просунулися 31 серпня. Український Генштаб повідомив, що російські війська вели невдалі наступальні дії поблизу Кліщіївки та Курдюмівки.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Російські війська вели наступальні операції вздовж лінії Авдіївка-Донецьк, але 31 серпня не робили жодного заявленого чи підтвердженого просування. Генштаб України повідомив, що російські війська проводили невдалі наступальні операції поблизу Мар’їнки.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Українські війська продовжували наступальні дії в західній Запорізькій області та, як повідомляється, 31 серпня просунулися вперед. Заступник міністра оборони України Ганна Маляр і Генштаб України повідомили, що українські війська продовжували наступальні дії на мелітопольському напрямку та досягли невизначеного успіху на напрямку Новоданилівка-Новопрокопівка.

Фото: understandingwar.orgФото: understandingwar.org

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах