Карта бойових дій в Україні на 15 листопада

Карта бойових дій в Україні на 15 листопада.

Карта бойових дій в Україні на 15 листопада. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
15 листопада 2023 07:05

Сьогодні, 15 листопада, в Україні розпочався 630 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Українські сили намагаються прорвати оборону окупантів, але росіяни встигли добре окопатися та замінувати території.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 15 листопада.

У ніч із 13 на 14 листопада російські війська провели чергову хвилю ракетних, авіаційних та безпілотних ударів по тилах України. 

Західні партнери України заявили про нові зусилля щодо продовження надання Україні військової та фінансової допомоги.

Російський уряд, ймовірно, намагається змусити Google припинити свою діяльність у Росії.

Російські війська 14 листопада провели наступальні операції на лінії Куп'янськ-Сватово-Кременна, в районі Бахмута, в районі Авдіївки, на захід і на південний захід від міста Донецька, у прикордонному районі Донецько-Запорізької області та на заході Запорізької області і просунулися на окремих ділянках.

Карта бойових дій в Україні 15 листопада.Карта бойових дій в Україні 15 листопада. Фото: understandingwar.org

У вівторок, 14 листопада, російські війська продовжили наступальні операції в районі Бахмута і досягли підтверджених успіхів. На кадрах з геоприв'язкою, опублікованих 14 листопада, видно, що російські війська просунулися на північ від Берхівського водосховища, приблизно за 5 км на північний захід від Бахмута. 

Український Генштаб повідомив, що російські війська безуспішно атакували райони Іванівське (5 км на захід від Бахмута), Кліщеївки, Андріївки та Богданівки. Командувач Сухопутних військ України генерал-полковник Олександр Сірський зазначив 14 листопада, що російські війська атакують північ і південь Бахмута, намагаючись перехопити ініціативу, але повідомив, що українські сили захищають цей район.

Командир української роти «Ахіллес» Юрій Федоренко заявив, що ситуація на Бахмутському напрямку ускладнилася через російську тактику, що постійно змінюється, і активне використання російськими військами безпілотників.

Карта бойових дій в Україні 15 листопада.Карта бойових дій в Україні 15 листопада. Фото: understandingwar.org

На кадрах з геолокацією, опублікованих 14 листопада, видно, що російські війська трохи просунулися в промислову зону Авдіївки у районі Яснового провулка, приблизно 1 км на південний схід від Авдіївки.

Російські блогери стверджують, що російські війська продовжують покращувати свої тактичні позиції на східній околиці Степового (близько 4 км на північний захід від Авдіївки).

Український генеральний штаб повідомив про безуспішні атаки російських військ у районі Авдіївки, Північного, Тоненького (5 км на захід від Авдіївки), Водяного (7 км на південний захід від Авдіївки), на схід від Первомайського та на південь від Новокалинового.

Карта бойових дій в Україні 15 листопада.Карта бойових дій в Україні 15 листопада. Фото: understandingwar.org

Український Генштаб повідомив про безуспішні атаки російських військ у районі Мар'їнки (на південно-західній околиці міста Донецька) та в районі Новомихайлівки (10 км на південь від міста Донецька). Російський блогер заявив, що російські війська штурмували українські позиції в Мар'їнці і досягли невстановленого тактичного успіху.

Карта бойових дій в Україні 15 листопада.Карта бойових дій в Україні 15 листопада. Фото: understandingwar.org

На кадрах з геоприв'язкою, опублікованих 14 листопада, видно, що українські війська просунулися на північний захід від Вербового (10 км на схід від Роботина). У Генштабі України повідомили, що українські війська продовжують наступальні дії на Мелітопольському напрямі (захід Запорізької області).

У Генштабі України повідомили, що українські сили відбили російські атаки в районі Роботина.

Карта бойових дій в Україні 15 листопада.Карта бойових дій в Україні 15 листопада. Фото: understandingwar.org

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах