Кличко повідомив, коли запрацює метро між станціями "Деміївська"-"Либідська"

Кличко повідомив, коли запрацює метро між станціями "Деміївська"-"Либідська".

Кличко повідомив, коли запрацює метро між станціями "Деміївська"-"Либідська". Фото: kyivcity.gov.ua

Події
08 лютого 10:31

У Києві до кінця літа передбачається відновлення нормального режиму руху метрополітену між станціями "Деміївська" і "Либідська". Зараз команда фахівців прикладає всі можливі зусилля для своєчасного завершення ремонтних робіт.

Як повідомляє пресслужба Київської міської державної адміністрації, згідно з попередніми висновками Науково-дослідної судово-експертної установи, деформація тунелю на "синій" гілці метро виникла через помилкові проєктні рішення та низьку якість будівельно-монтажних робіт при влаштуванні конструкцій. Експертний аналіз продовжується.

Остаточні висновки будуть надані після повного розриття котловану та обстеження й експертизи тунелю ззовні. Ця ділянка тунелю проходить у надскладних гідрогеологічних умовах: ґрунти дуже водонасичені, з шаром торфу, дрібного і середнього піску.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

- На сьогодні вже уклали договори на виконання проєктних та першочергових відновлювальних і підготовчих робіт. Для підсилення тунелю встановили тимчасові металеві риштування довжиною 72 метри. Огородили будівельний майданчик. Демонтували торговельні павільйони з легко-несучих конструкцій, — сказав Кличко.

За його словами, тривають роботи з улаштування розвантажувальної плити для подальшої роботи на ній бурової установки та буріння паль. Проєктна документація буде передана на експертизу до 12 лютого, а сам процес експертизи триватиме 3-4 тижні.
 
Тоді можна буде остаточно визначити вартість і уточнити терміни виконання робіт. Одразу після затвердження проєкту розпочнуться основні відновлювальні будівельні роботи, зауважив міський голова.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах