Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group

Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group - фото

Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group - фото

Події
17 травня 09:45

AFINA Group, власник ТМ Вухастик та провідний оператор ринку України у сферах дистрибуції і логістики, розпочала співпрацю з благодійним фондом Save Ukraine, який допомагає сім'ям та дітям, постраждалим від війни.

У рамках проекту компанія надала 5,5 тисяч одиниць гігієнічної продукції від власних брендів - ТМ Вухастик, Polar Shine, iFresh та інших.

"Бокси турботи", які містять пральні порошки, мило, туалетний папір та інші необхідні товари, вже направлені на потреби мешканців центрів "Надії та Відновлення" у містах Ірпінь, Гатне та Київ. Це дозволить забезпечити українців, які знайшли прихисток в центрах Фонду, необхідними засобами особистої гігієни та догляду.

Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 1Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 1

"Ми вдячні компанії AFINA Group за їхню підтримку та гуманітарну допомогу, - зазначає Андрій Андреасян, представник відділу забезпечення Фонду Save Ukraine. - Такі потреби у нас завжди актуальні, і ми цінуємо спільні зусилля забезпечити допомогу тим, хто потребує її найбільше".

Фонд Save Ukraine, який координує десятки організацій, волонтерів, фізичних та юридичних осіб для допомоги внутрішньо переміщеним особам, поєднав навколо себе досвідчених волонтерів, громадських активістів та фахівців в різних галузях. Компанія вдячна приєднатися до цієї важливої ініціативи, щоб разом бути корисними Україні та українцям у вирішальний момент історії нашої країни.

Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 2 1Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 2

Компанія залишається відданою принципам соціальної відповідальності та продовжує активно залучатися до благодійних ініціатив, спрямованих на підтримку українського суспільства та Збройних Сил. Напрямок “Допомога від AFINA Group” - це постійна підтримка ЗСУ та надання гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від війни.

З початку повномасштабного російського вторгнення компанія виділила близько 10 млн грн на підтримку Збройних Сил України, а також на гуманітарну допомогу лікарням та дитячим будинкам. Після деокупації Херсону Фонду громади міста була надана життєво необхідна гуманітарна допомога: направлені фури з водою, харчовими продуктами, засобами гігієни, кормом для тварин. У грудні 2023 року Компанія спрямувала 500 тис. грн на допомогу 13-й Бригаді оперативного призначення Національної гвардії України “Хартія”. Цього року силами компанії було придбане необхідне обладнання для лабораторії зі збирання безпілотних літальних апаратів. 

Компанія продовжує забезпечувати засобами гігієни військових, лікарні, реабілітаційні центри та дитячі будинки.

Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 3 2Благодійний фонд SAVE UKRAINE отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 3

“Ми системно надаємо допомогу військовим, лікарням, дитячим будинкам та власним співробітникам, які зараз нас захищають в лавах ЗСУ”, - підкреслили в компанії.

Компанія продовжує працювати над ініціативами, спрямованими на полегшення життя українців у важкі часи, та робить акцент на спільні зусилля для підтримки мирного майбутнього України.

Довідка:

AFINA Group - провідний оператор ринку України у напрямках дистрибуції, логістики та створенні торгових марок в категоріях товарів побутової хімії, гігієни та догляду. 

Найвідоміші бренди компанії: ТМ Вухастик, ТМ iFresh, TM Pride, ТМ Polar Shine, TM Family Home.

Компанія обслуговує ключові національні та локальні торговельні мережі завдяки власній розгалуженій мережі філій та розподільчих логістичних центрів. Територія покриття - вся Україна, центральний офіс розташовано в Дніпрі.

БФ Save Ukraine - благодійна організація, яка допомагає сім'ям та дітям, які постраждали від війни. Результати роботи Фонду: 324 повернутих дітей, з них - 88 сиріт, 108 800+ людей, яких евакуювали із зон бойових дій, $10 млн перерахованих коштів.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах