Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group

Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group - фото

Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group - фото

Події
31 травня 17:38

AFINA Group, власник ТМ «Вухастик» та провідний оператор ринку України у сферах дистрибуції і логістики, розпочала співпрацю з благодійним фондом “Діти Героїв”, який опікується дітьми, що втратили одного або обох батьків під час повномасштабного вторгнення в Україну, та допомагає сім'ям та дітям, постраждалим від війни.

У рамках проекту “Допомога від AFINA Group” компанія надала 2,5 тисячі одиниць гігієнічної продукції від власних брендів - ТМ «Вухастик», PRIDE, iFresh та інших.

Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 1Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 1

"Бокси турботи", які містять пральні порошки, мило, туалетний папір та інші необхідні товари, будуть направлені на потреби дітям, які знаходяться під опікою Фонду та потребують  засоби особистої гігієни та догляду.

БФ «Діти Героїв» довгостроково підтримує дітей, які втратили одного чи обох батьків через війну в Україні.  Сьогодні фонд підтримує більше ніж 9 100 дітей, надаючи невідкладну фінансову, медичну, юридичну, гуманітарну, психологічну допомогу. Кожного дня до фонду подається 20-26 дітей. На сьогодні 47% підопічних Фонду є у скрутному матеріальному становищі: 4 350 дітей потребують гігієнічні набори, 600 дітей - підгузки, 2200 дітей продуктові набори.

Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 2 1Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 2

"Фонд “ДІти Героїв” вдячний компанії за їхню підтримку та гуманітарну допомогу, - зазначає Анна Хоменко, директорка Благодійного Фонду “Діти Героїв”. - На жаль, поки триває війна, діти втрачають найрідніших. Ми не можемо повернути дітям їх батьків, та в наших силах забезпечити їх необхідним та подарувати віру в щасливе майбутнє”.

Протягом двох років фонд активно реалізує місію довгострокової підтримки дітей, які втратили батьків внаслідок війни в Україні. За цей період фонд забезпечив понад 9 тисяч дітей медикаментами, одягом, взуттям, подарунками, шкільним приладдям, гаджетами та іншими видами підтримки. За весь час фонд надіслав понад 45 тис. посилок вагою більш ніж 207 тон.

Компанія вдячна приєднатися до цієї важливої ініціативи, щоб разом бути корисними Україні та українцям у вирішальний момент історії нашої країни. Компанія залишається відданою принципам соціальної відповідальності та продовжує активно залучатися до благодійних ініціатив, спрямованих на підтримку українського суспільства та Збройних Сил. Напрямок “Допомога від AFINA Group” - це постійна підтримка ЗСУ та надання гуманітарної допомоги українцям, постраждалим від війни.

Компанія продовжує забезпечувати засобами гігієни військових, лікарні, реабілітаційні центри та дитячі будинки. “Ми системно надаємо допомогу військовим, лікарням, дитячим будинкам та власним співробітникам, які зараз нас захищають в лавах ЗСУ”, - підкреслили в компанії.

Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 3 2Благодійний фонд “Діти Героїв” отримав гуманітарні “Бокси турботи” від AFINA Group фото 3

З початку повномасштабного російського вторгнення AFINA Group виділила близько 10 млн грн на підтримку Збройних Сил України, а також на гуманітарну допомогу лікарням та дитячим будинкам.

Довідка:

AFINA Group - провідний оператор ринку України у напрямках дистрибуції, логістики та створенні торгових марок в категоріях товарів побутової хімії, гігієни та догляду. 

Найвідоміші бренди компанії: ТМ Вухастик, ТМ iFresh, TM Pride, ТМ Polar Shine, TM Family Home.

Компанія обслуговує ключові національні та локальні торговельні мережі завдяки власній розгалуженій мережі філій та розподільчих логістичних центрів. Територія покриття - вся Україна, центральний офіс розташовано в Дніпрі.

БФ Діти Героїв допомагає дітям, які втратили одного чи обох батьків внаслідок повномасштабного вторгнення рф. Фонд надає першочергову фінансову допомогу, психологічну та юридичну підтримку, сприяє освіті та розвитку дітей до їхнього повноліття. Протягом двох років організація значно розширила свою діяльність та стала найбільшою в Україні з такою місією. Програми та проєкти фонду базуються на індивідуальному підході до кожної дитини з метою забезпечення їх унікальних потреб. Підтримаймо наших дітей! Разом до перемоги!

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах