Карта бойових дій в Україні 13 червня

Карта бойових дій в Україні 13 червня.

Карта бойових дій в Україні 13 червня. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
13 червня 06:59

Сьогодні, 13 червня, в Україні розпочався 841 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 13 червня.

Російські війська підтвердили наступ у районі Вовчанська, Сіверска та Авдіївки, а також у західній частині Запорізької області.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська нещодавно просунулися у Вовчанську на тлі наступальних операцій, що продовжуються, на північ і північний схід від Харкова 12 червня.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська нещодавно просунулися в районі Авдіївки на тлі російських наступальних операцій, що продовжуються. Геолоковані кадри, опубліковані 12 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися в межах Невельського (на південний захід від Авдіївки).

Російські війська продовжили наступальні операції на північний захід від Авдіївки в районі Калинове, Новоолександрівки, Євгенівки, Новопокровського, Новоселівки Перша та Сокола та на південний захід від Авдіївки в районі Карлівки.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

12 червня російські війська продовжили наступальні операції на захід та південний захід від Донецька, проте підтверджених змін лінії фронту в цьому районі не було. Російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Парасковіївки.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Геолоковані кадри, опубліковані 11 червня, показують, що російські війська досягли незначного успіху в західній частині Запорізької області, але українські сили повернули деякі позиції після проведення контратаки.

На кадрах видно, як російські війська просунулися вздовж вітрозахисної смуги на північ від Мирного (на північний схід від Роботина), після чого українські війська контратакували та повернули собі деякі обмежені тактичні позиції вздовж вітрозахисної смуги. 11 та 12 червня тривали позиційні бої в районі Роботина, Вербового (на схід від Роботина) та Малої Токмачки (на північний схід від Роботина).

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах