Карта бойових дій в Україні 22 червня

Карта бойових дій в Україні 22 червня.

Карта бойових дій в Україні 22 червня. Фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Події
22 червня 10:15

Сьогодні, 22 червня, в Україні розпочався 850 день повномасштабної війни з Російською Федерацією. Російські війська наступають у Харківській області та на Донбасі, а ЗСУ намагаються зупинити наступ.

Vgorode публікує карту бойових дій від Інституту вивчення війни (ISW) за даними 22 червня.

У ніч із 20 на 21 червня українські сили завдали ударів по нафтопереробних заводах та військових об'єктах у Брянській та Астраханській областях, Краснодарському краї, а також окупованому Криму.

Російські війська нещодавно просунулися на південний схід від Куп'янська, на південний захід від Сватового, а також на захід та південний захід від Донецька.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська продовжили наступальні операції на півночі Харківської області 20 і 21 червня, але не досягли будь-яких підтверджених успіхів. У Генштабі України повідомили, що російські війська ввечері 20 червня завдали наземних ударів на північ від Харкова в районі Липців та на північний схід від Харкова в районі Вовчанська та Тихи.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Російські війська нещодавно просунулися вздовж лінії Куп'янськ-Сватово-Кременна на тлі російських наземних атак, що продовжуються, в цьому районі. Геолоковані кадри, опубліковані 20 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на схід від Піщаного (на південний схід від Куп'янська).

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Геолоковані кадри, опубліковані 21 червня, показують, що російські війська нещодавно просунулися на захід від Новомихайлівки (на південний захід від Донецька) та в межах Красногорівки (на захід від Донецька).

20 та 21 червня російські війська продовжили наступальні операції на захід від Донецька в районі Красногорівки, Максимільянівки та Георгіївки, а також на південний захід від Донецька в районі Костянтинівки, Перемоги, Парасков'ївки та Водяного.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

21 червня позиційні бої продовжились на заході Запорізької області, проте підтверджених змін на лінії фронту не відбулося.

Карта бойових дій.Карта бойових дій. Фото: understandingwar.org

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.
"Сова" - кращі добірки кіно, серіалів, та музики.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах