Україна перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024 з футболу: відео голів

Україна перемогла Ісландію та вийшла на Євро-2024 з футболу

27 березня 09:52

Збірна України перемогла у фіналі плей-оф відбору на Євро-2024 збірну Ісландії з рахунком 2:1. Тепер українські футболісти проходять на Євро-2024, яке відбудеться цього літа.

Матч відбувся стадіоні “Тарчинський Арена Вроцлав”. Перед матчем у свіжому рейтингу ФІФА Ісландія була на 78-му місці, а Україна на 24-му. Наших футболістів вважали фаворитами, але вболівальники та самі гравці ставилися до матчу з обережністю.

Початок матчу був не найоптимістичніший. На 30-й хвилині в українські ворота забили м'яч.

На 39-й гол забив Роман Яремчук, але його не зарахували через положення поза грою.

@zbirna.ukraine09 Єєєє але незараховано офсайд🤫🔥🥺😒#збірнаукраїни #футболістиукраїни #євро2024 #українаісландія #гравцізбірноїукраїни #матчзбірноїукраїни #яремчук #гол ♬ оригинальный звук - football_ukraine24.7

На 53-й хвилині після стрімкої контратаки Віктор Циганков з-за меж штрафного майданчика ісландців забив мʼяча у дальній кут воріт.

@show_bazar Футбольний #Шоубазар 🫨 Збірна України в матчі з Ісландією 2:1 #мудрик #україна #ukraine🇺🇦 #longersvideo #футбол #football ♬ original sound - Bazar Show 🕵🏻‍♂️

Переможний гол забив Михайло Мудрик на 84-й хвилині. Це було феєрично.

@sdenty_ Гол Мудрика против Исландии🇺🇦❤️#goat🐐 #евро #best #football #mudryk🇺🇦 #украина #ukraine🇺🇦 #bestplayer ♬ оригинальный звук - SDENTY

Перемога над Ісландією вивела збірну Україну до фінального турніру Євро-2024. Нашими суперниками будуть команди Бельгії, Словаччини та Румунії :

• 17 червня, Мюнхен, «Альянц-Арена» – Румунія – Україна;
  • 21 червня, Дюссельдорф, «Меркур Шпіль-Арена» – Словаччина – Україна;
  • 26 червня, Штутгарт, «Мерседес-Бенц Арена» – Україна – Бельгія.

Приєднуйтесь до нашіх каналів в Telegram:

"Підсумки дня. Новини України та світу" - о 22:00 пишемо добірку про те, що важливого відбулося протягом дня.
Vgorode.ua Київ - усе, що стосується нашого міста.
"Диван зачекає" - куди ходити у Києві, та як розважатися.