У Київській області для тих, хто втратив житло, скоро зведуть два великі ЖК

У Київській області для тих, хто втратив житло, скоро зведуть два великі ЖК.

У Київській області для тих, хто втратив житло, скоро зведуть два великі ЖК. Фото: t.me/karpliukV

Транспорт та інфраструктура
13 червня 23:53

Найближчим часом на Київщині розпочнеться будівництво житлових комплексів, в яких розмістять значну частину людей, які залишилися без власного житла.

Щоб хоча б частково розмістити мешканців Київської області, які внаслідок військових дій втратили своє житло, незабаром планується будівництво двох великих житлових комплексів, кожен з яких матиме площу 50 тис. кв. м. Як повідомив у коментарі телеканалу "Київ" голова обласної військової адміністрації Олексій Кулеба, будинки збудують у Бучі та Ірпені.

Зараз все найоперативніше у нашому Telegram-каналі. Підписуйтесь, щоб бути в курсі найважливішої інформації

Зводитимуть їх швидкими темпами - від початку будівництва до здачі має пройти лише 5 місяців. Наразі триває підготовка необхідних документів. Тільки ці два ЖК покриють потреби 30% людей регіону, які потребують житла.

Щоб відновлювати зруйновані приватні будинки в області, а їх близько 5 тисяч, буде прийнято окрему програму. При відновленні намагатимуться покращувати якість житла, щоб люди в'їхали до будинків з вищими стандартами проживання.

Ті люди, що відновлюють будинки самостійно, поки що не отримають відшкодування коштів від держави, оскільки процедуру такого відшкодування ще не прийнято Кабміном, розповів Кулеба. Однак усі чеки потрібно зберігати, можливо, у майбутньому за ними можна буде домогтися компенсації.

Нагадаємо, що в Ірпені українські залізничники відкрили містечко на 100 людей для тих, хто втратив своє житло. Тимчасово розміщуватися людям доведеться у купейних вагонах.

Це чат - пиши та читай 👇
Ого! ти доскролив до нашого чатбота 😏
Тепер у тебе є можливість налаштувати його під себе і дізнаватися важливий контент першим, щоб розповідати друзям
Тільки пошта, тільки хардкор 🤘
Ми в соцмережах