Контакт-центр YASNO опрацював понад 5 млн звернень за рік

Контакт-центр YASNO опрацював понад 5 млн звернень за рік. Фото: YASNO

Контакт-центр YASNO опрацював понад 5 млн звернень за рік. Фото: YASNO

Общество
17 ноября 2020 17:12

Контакт-центр з постачання електроенергії та енергоефективних рішень YASNO у Києві, Дніпропетровській та Донецькій областях за рік існування бренду - з листопада 2019 року опрацював понад 5 млн телефонних дзвінків та електронних звернень клієнтів. Половина оброблених запитів - 2,5 млн телефонних дзвінків та 50 тисяч електронних звернень - надійшли від киян.

Більше половини клієнтів вирішували свої питання завдяки IVR - інтерактивному голосовому помічнику. Ті, хто потребував консультації оператора, чекали на лінії в середньому менше хвилини. Контакт-центр у Києві приймає дзвінки за номерами (044/067/066) 277-18-18 без вихідних з 8:00 до 20:00, а також надає консультації електронною поштою та в особистих повідомленнях у Фейсбук.

Найчастіше клієнти зверталися з таких питань:

  • передавали показання лічильника; 
  • уточнювали інформацію про нарахування; 
  • дізнавалися про платежі; 
  • запитували, як зареєструватися в Особистому кабінеті;
  • отримували інформацію про енергоефективні продукти. 

"Безперервна робота контакт-центру надважлива, особливо у період карантину, коли кожен клієнт має отримати відповідь на своє запитання оперативно та якісно аби уникнути візитів до енергоофісів. Нам вдалось налаштувати роботу контакт-центру, про це свідчить кількість опрацьованих звернень", - каже Віктор Мельников, директор YASNO в Києві.

Нагадаємо, YASNO постійно вдосконалює онлайн-сервіси для зручності клієнтів. Передати показання, сплатити за світло, дізнатися про можливості для економії електроенергії з енергоефективними наборами можна дистанційно через: мобільний додаток, чат-бота у Viber, форму на сайті та Особистий кабінет.

Довідка:

YASNO - постачальник електроенергії, газу, рішень з енергоефективності та для електромобілів, що надає послуги для 3,5 млн українських сімей та юридичних клієнтів у Києві, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Харківській та Черкаській областях. YASNO прагне забезпечити клієнтам сервіс європейського рівня та розвиває онлайн-обслуговування. Для зменшення витрат клієнтів на енергію постачальник пропонує енергоефективні набори, розумне освітлення, сонячні дахи, системи зберігання енергії, послуги енергоаудиту, енергосервісу та енергоменеджменту. Електроавтомобілісти можуть замовити в YASNO зарядні станції для встановлення вдома або в офісі та отримувати додатковий дохід.

Это чат – пиши и читай 👇
Ого! ты доскролил до нашего чатбота 😏
Теперь у тебя есть возможность настроить его под себя и узнавать важный контент первым, чтобы рассказывать друзьям
Только почта, только хардкор 🤘
Мы в соцсетях